lekarz Hieronim Kamiński

1,8
2,5
1,8

Nie polecam. dr jest osoba bardzo sarkastyczna.czułam się jak zaszczute zwierzątko, mało tego, dr wypytywal się, jak mój "narzeczony" zareagowal na wiadomość o ciąży, jednoczesnie nie mając pojęcia, czy tego narzeczonego mam.na jednej wizycie powiedział, że to 5ty tydz. Ciąży, 2 tyg. Później-ze 9.kiedy zapytalam się o mozliwosc skierowania na badania (miłym i uprzejmy tonem), dr stwierdził, że łaski mu nie robię, płacąc za potrzebne mi badania.Przy badaniu skomentował mój tatuaż, pytając "co to jest". Dodatkowo, Pani w rejestracjii,zalecila mi poszukanie sobie położnej, a kiedy grzecznie odpowiedziałam, że urodze tylko i wylacznie przez cc,nawet,jesli miałabym to zrobić w prywatnej klinice,popatrzyla na mnie jak na idiotke i stwierdziła "pierwsze slysze o czymś takim". Na 2 wizycie chciałam zdjęcie ust maluszka, na pytanie, czy dostanę, lekarz odpowiedział, że nie Złożyłam zamówienia na zdjecie,nastepnie widząc moja minę, zaczął się śmiać, Osoba bardzo arogancka. Kiedy zapytalam się doktora gdzie jest najblizsze laboratorium, lekarz odpowiedział wręcz chamski tonem "zaraz sprawdzimy w Internecie, bo pani chyba rowerem jezdzi,ze blisko musi miec".
Kiedy zrezygnowałam z usług Pana doktora,zadzwonila do mnie pani z rejestracjii pytając się, czy mogę specjalnie przyjść do ośrodka zlozyc podpis,bo czegoś nie uwzględniał w komputerze, jednocześnie pytając, czy zmieniłam lekarza.zgodnie z prawda odpowiedziałam, że tak, na co pani zaczęła się dopytywać, do kogo teraz chodzę (szczyt bezczelności, to osobista sprawa), a następnie stwierdziła obrazonym tonem, że oczywiście mam prawo do zmiany lekarza (co jest chyba proste i logiczne). Jeden z najgorszych lekarzy u ktorego bylam.Omijac szerokim lukiem !!!!

Stanowczo nie polecam, lekarz nie wykazuje żadnego zainteresowania moją ciążą.Pomimo że jestem w 30 tyg.ciąży wciąż muszę domagać się zrobienia usg kontrolnego przysługującego mi w tym tyg ciąży. Twierdząc że nie jest fotografem aby robić zdjęcia na moja zachcianki. Wszystko trzeba się dopytywać i domagać bo według niego wszystko co się dzieje jest rzeczą normalną, pokazując mu ktg dziecka powiedział "a co mnie to obchodzi". Jest arogancki,cyniczny i traktuje pacjentki przedmiotowo.

Jest arogancki,cyniczny i traktuje pacjentki przedmiotowo.

najgorszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam! nie robi badań bo jego zdaniem wszystko co się dzieje to jest "natura" i wszystko sie unormuje. dzięki niemu jest możliwość że nigdy nie będę miała dzieci :(

polecam dr zna sie na rzeczy i potrafi dobrac leki tak aby leczenie bylo szybkie i zadawalajace.kompetentny doktor