Hipertensjolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna
Hipertensjolog Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Jestem pod wrażeniem Pani Doktor. Poza tym, że jest bardzo ciepłą i miłą osobą jest przede
wszystkim wspaniałym kompetentnym lekarzem. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Miałam problem z sercem, który między innymi był spowodowany za dużą dawką leku na tarczycę. Pani Doktor zbadała również tarczycę i ustawiła odpowiednio leki.
Bardzo dokładnie tłumaczy problemy chorobowe. Jest osobą pełną empatii. Na miejscu robi ekg.Bardzo gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

prof. Marek Kochmański

Kardiolog, Internista

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Pan doktor to świetny diagnosta, za to chyba najbardziej jestem mu wdzięczny, że szybko wykrył źródło problemów, bo bez takiej prewencji to pewnie dziś bym był już po zawale, albo i gorzej...
Opinia dodana przez: magda

Gabinet Lekarski
Filtrowa 77 m 66

Wyjątkowy lekarz!
Nie znajduję słów uznania.
Bardzo kompetentna, wyjątkowo dba o pacjenta.
Obecnie takich lekarzy jest bardzo niewielu!
Bardzo, bardzo polecam, z pełnym zaufaniem.

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15
73-110 Stargard Szczeciński

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Zbigniew

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Super lekarz uprzejma .mila .kompetentna.wytlumaczy zrozumiale co pacjent powinien wiedziec na temat choroby swojej.
Opinia dodana przez: robert

wspaniały, miły, kompetentny lekarz. Polecam jako kardiologa, ale i jako lekarza ogólnego (internistę). Zajął się mną i całą moją rodziną. Grzegorz

Poradnia Medycyny Pracy Grzegorz Zientarski
ul. Franciszka Walczaka 23E/119
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kompetentna doktor, fachowe podejscie do pacjenta, poświęca sporo czasu na wytłumaczenie leczenia i choroby. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Zofia

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

Nie wierzyłam, że są jeszcze tacy lekarze do momentu kiedy trafiłam do Pani Doktor, człowieka o wielkim sercu, zaangażowaniu, ciepłym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Lekarka, której bez obawy powierzyłabym swoje życie. Kobieta Anioł, przemiła, ciepła, urocza i uśmiechnięta a przede wszystkim wspaniała lekarka. Uwielbiam Panią Doktor potrafi poradzić i leczyć i podtrzymac na duchu...hannakm