lekarz Krzysztof Pawluszkiewicz

Internista, Hipertensjolog

3,4
3,4

Super lekarz, kompetentny, wszystko tłumaczy. Wielokrotnie mi pomógł. Zawsze wysłucha. Bardzo gorąco polecam.

Wizytę u Pana doktora uważam za zbędną, wiem tyle ile przed. Zero jakiejkolwiek informacji, o wynikach, o chorobie kompletnie nic. Ten lekarz aż za bardzo wziął sobie tajemnice lekarską do serca. Nieuprzejmy, a nawet chamski. Nigdy nie spotkałam kogoś takiego. Odradzam komukolwiek wizytę u tego lekarza.

super lekarz, zawsze kompetentny, uprzejmy, życzliwy, godny polecenia. Byłem tez pacjentem SOR i krzyżykiem zaznacza się wyniki , które są w normie, nie wpisuje się wartości wyników.

nieuprzejmy w stosunku do pacjenta,udziela nierzetelnych informacji np. w wypisie zamiast wartości wyników badań zakreśla krzyżyki"w normie",nie analizuje przyczyn choroby.