Lekarze Szczecin

lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska

Gabinet Prywatny Anna Czyżyk - Opiłowska
ul. Thugutta 6F/2
Szczecin

Świetna specjalistka. Miła i delikatna, dokładnie przedstawia stan uzębienia i przebieg przeprowadzanego leczenia. Gabinet nowoczesny, czysty i świetnie wyposażony. Chodzę i jestem zadowolony.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Dariusz Błoch

Internista, Pulmonolog

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Jestem szczęśliwa że trafiliśmy do Pana doktora, rzeczowo przedstawił dalsze działania dla chorego męża. Atmosfera spokoju i zaufania a przede wszystkim oparcie, że nie zostaliśmy sami z problemem.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Radny

Neurolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarsko - Stomatologiczne "DENTAL-PRO-DERMED"
Waleriana Łukasińskiego 42 A/7
71-215 Szczecin

Podziękowania dla Pana doktora za poświęcony czas oraz zaangażowanie w procesie leczenia. Panie doktorze jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Przemysław Włodarczyk

Anestezjolog

Zespół Diagnostyczny - Szczecin
Alfreda Sokołowskiego 11
70-891 Szczecin

Lekarz o wysokiej etyce zawodowej. W sytuacjach kryzysowych opanowany i nieobojętny. Mając na względzie szacunek dla godności pacjenta podejmuje działania. Pomógł mi "komfortowo" przetrwać najtrudniejsze chwile oczekiwania na spóźniającego się lekarza mającego przeprowadzić zabieg. To prawdziwy "anioł stróż" który nie tylko podczas, ale również przed zabiegiem dodał mi otuchy, okazał empatię i zrozumienie. Jeszcze raz dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Jędrzej Wysocki

"RA - DENT" STOMATOLOGIA - PROTETYKA
Bolesława Krzywoustego 19/5
70-252 Szczecin

Bardzo sympatyczny, konkretny doktor. Wszystko co robi, dobrze tłumaczy. Jest wykwalifikowanym stomatologiem i jest na pewno godny polecenia.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Katarzyna Dobryłko

Specjalistyczny Gabinet Dentystyczny UNIDENT
Emilii Plater 11/1
71-635 Szczecin

Naprawdę świetny lekarz. Pani doktor jest bardzo profesjonalna i fachowo potrafi wyjaśnić całą procedurę leczenia. Bardzo polecam leczenie u pani Dr Katarzyny Dobryłko. Wszystkie dolegliwości minęły praktycznie po zabiegu. Super delikatna. Przez cały czas miałem bardzo dobry kontakt z Panią Doktor robi wszystko aby pacjent czuł się spokojny.
Opinia dodana przez: Marek Żebrowski

lekarz Agnieszka Kreczmer

Lekarz rodzinny

"TOMADENT" Sp. z o.o
ulica Łubinowa 15
70-785 Szczecin

Oby tak dalej Pani dr. Super podejscie do dzieci . Lekarz mlody ale bardzo godny polecenia , nie daje lekarstw na chybił trafil.

lekarz Małgorzata Paprota

Kardiolog

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Lekarz o niezwykłych umiejętnościach kontaktu z pacjentem . Mila ,uprzejma ,troskliwa przed jak i po zabiegu specjalistycznym. Być pacjentem Pani doktor to gwarancja powrotu do zdrowia. Oby więcej takich specjalistów w słubżie zdrowia. Wdzięczny pacjent : Kazimierz Gołyś 71-113 Szczecin ul. Santocka 14A/6
Opinia dodana przez: Kazimierz
Pani A.Sas jest młodą lekarką anestezjologiem (w trakcie specjalizacji). Miałam okazję spotkac Panią Agnieszkę 2 razy w szpitalu i zawsze były to spotkania miłe (jeśli można pobyt w szpitalu nazwac miłym). Jest to osoba bardzo otwarta, szczera, interesująca sie co dzieję się z pacjentem nie tylko w czasie znieczulenia na sali operacyjnej, ale również po. Na wszystkie pytania starala sie odpowiadac szczerze i wyczerpująco.Mimo zmęczenia poświęciała mi tyle czasu ile ...

dr hab. n. med. Anna Maria Kamasa

Lekarz rodzinny

Nasz Doktor - Jagiellońska 44
Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

Przepisałam się do tej Pani po odejściu Pani dr Łuczak i bardzo jestem zadowolona. Przyjmuje sprawnie ale dokładnie. Posiada dużą wiedzę, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Polecam
Dr Artur Mojsa bardzo kompetentny,uprzejmy. Lecze się u niego od kilku lat i polecam go wszystkim swoim znajomym.

lek. dent. Teresa Górnicka

Protetyk, Stomatolog

Winogronowa
70-771 Szczecin

Gdyby każdy stomatolog, ba - lekarz podchodził do pacjenta, z taką wiedzą, doświadczeniem i determinacją WYLECZENIA

dr n. med. Danuta Drechsler

Internista, Kardiolog

Prywatna Praktyka Lekarska
Wieniawskiego
71-130 Szczecin

Miła, wytłumaczy wszystkie aspekty dolegliwości, kompletne badania na miejscu.
Bardzo przyjemne, leczenie poprzez pozytywne nastawienie P. Ewy. Leczenie trwało dokładnie tyle czasu ile na nie przeznaczono. Bardzo obrazowe tłumaczenie. Polecam.

lekarz Boni Domoustchiev

Internista, Wizyty domowe

Boni Domoustchiev-lekarz medycyny
J.Malczewskiego 34/16
71-612 Szczecin

Jeden z najlepszych lekarzy w Szczecinie. Uprzejmy,doskonale tłumaczy stan chorobowy,wypisuje leki jak najlepiej,odpowiedniej do stanu pacjenta. Jest cudowny!!!

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

lek. dent. Ewa Perzanowska

ulica Derdowskiego 28/4
71-087 Szczecin

Gorąco polecam dr. Ewe za podejście do pacjenta, profesjonalizm. Leczę zeby u Pani doktor już od dawna. Nawet z bólem jak pacjet się zgłosi nie pozostawia bez opieki, jak robi to większość stomatologów w tym mieście

lek. dent. Magdalena Kociuba-Maślak

Zakład Opieki Stomatologicznej ALBADENT
Sławomira 21D
71-606 Szczecin

Bardzo dobry ,uprzejmy i kompetentny stomatolog.Gorąco polecam wizytę w tym gabinecie gdyż przebiega bezstresowo!Cała moja rodzina leczy się u pani Doktor od lat i nie wyobrażamy sobie wizyt u innego stomatologa.
Bardzo dobra dentystka . Z niesamowita precyzją podchodzi do pacjenta. Miła i uprzejma. Naprawde godna polecenia. Acha przy okazji stara sie robic wszystko w ramch NFZ-u.

dr Włodzimierz Bojułko

Gastroenterolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Szczecin ul. Kard. Wyszyńskiego 17
70-200 Szczecin

Pierwsza kolonoskopia jest stresująca. Stres mija już po wejściu do przychodni i gabinetu. Wszystko zostało wyjaśnione przez Pana Doktora Włodzimierza Bojułko przed rozpoczęciem badania . W trakcie badania konkretne wskazówki. Pan Doktor wykonuje kolonoskopię profesjonalnie, spokojnie, omawia możliwe odczucia; ma się komfort psychiczny i fizyczny. Moje skierowanie było na cito i tylko Pan Doktor natychmiast mi pomógł (zaoszczędził stresu w oczekiwaniu miesiącami na badanie w kolejce NFZ) uważam, że to ...
Opinia dodana przez: Andrzej