dr n. med. Hubert Juźków

Chirurg ogólny

3,6
3,4
3,6

Polecam , wspaniały życzliwy człowiek i fachowiec. Byłem leczony i operowany przez Pana dr. Po powrocie do domu Pan dr. Zadzwonił do mnie około godz 20 aby dowiedzieć się jak się czuję!! Lewandowski

Polecam , wspaniały życzliwy człowiek i fachowiec.

Byłem leczony i operowany przez Pana dr.

Lewandowski

Na mnie zrobił głęboko niekorzystne wrażenie. Podczas wizyty był niemiły i zachowywał się wyniośle, mimo mojego jak najbardziej uprzejmego zachowania. Cierpki kontakt. Może ta jego "empatia" wychodzi z niego na wizytach prywatnych? Mimo, że musi posiadać wysokie kwalifikacje zawodowe, nie przekłada się to na ludzkie podejście do pacjenta. A szkoda Panie Doktorze. Nie każdy człowiek w poczekalni to obywatel "socjalny".

Lekarz godny polecenia, uczciwy, sumienny, wysoce wykształcony. Kompleksowe podejście do pacjenta. Miłe usposobienie.

To wspaniały lekarz nie tylko prezentujący wysoki poziom wiedzy medycznej, ale przede wszystkim człowiek o wysokim stopniu empatii.

Dr.Hubert J.,jest wspaniałym lekarzem,który potrafi słuchać pacjenta a jednocześnie odpowiednio podchodzi do problemu zdrowotnego,wzbudza wielkie zaufanie.Na pewno poleciła bym tego lekarza każdemu.

Witam. Wiele slyszalem o nim bardzo dobrego, jednak kiedy zaczal leczyc bliska mi osobe to stracilem do niego szacunek i zaufanie. Nalozylo sie na to: brak odpowiedniego podejscia do pacjenta i mylne decyzje.

człowiek ten niezakłada możliwości dalszego leczenia pacjenta tylko odrazu skazuje go na smierć bardzij rzeczowy jest ordynator DR.HAŁAT