dr n. med. Hubert Juźków

Miała przyjemność być na wizycie na NFZ u doktora w Chełmży. I jestem zadowolona może i nie jest człowiekiem wylewnym ale chodzę do niego żeby mnie leczył a nie przytulał i kokietował. Będzie wykonywać mi zabieg i czuję się bardzo dobrze poinformowana i zaopiekowania. Ja polecam jeśli ktoś chce zostać wyleczony i zaopiekowany

Witam. Lekarz nie uprzejmy , kompletny brak podejścia do pacjenta, nigdy w życiu tam nie wrócę!! Tego Pana zachowanie i jest to już opinia kilu pacjentów daje dużo do życzenia! Przynajmniej kiedy przyjmuje na kasę chorych.

Dr Hubert Juźków jest wspaniałym Chirurgiem. Bardzo profesjonalnie traktuje pacjenta. Niezwykle ematyczny. Wszystko w najlepszym porządku na najwyższym poziomie. Cudowny człowiek. Szczerze Polecam .

Fachowiec.Dobry człowiek,złote ręce. Podziękowania od lekarza emeryta z Torunia/ i dla jego asystentki/

Fachowiec.Dobry człowiek,złote ręce.
Podziękowania od lekarza emeryta z Torunia/ i dla jego asystentki/

Super pozytywny człowiek, zaangażowany w to co robi. Nie chce opuszczać się szpitala po obcowaniu z Panem doktorem. Komfort bezpieczeństwa, fachowej pomocy i empatia przede wszystkim. Polecam.

Polecam , wspaniały życzliwy człowiek i fachowiec. Byłem leczony i operowany przez Pana dr. Po powrocie do domu Pan dr. Zadzwonił do mnie około godz 20 aby dowiedzieć się jak się czuję!! Lewandowski

Polecam , wspaniały życzliwy człowiek i fachowiec.

Byłem leczony i operowany przez Pana dr.

Lewandowski

Na mnie zrobił głęboko niekorzystne wrażenie. Podczas wizyty był niemiły i zachowywał się wyniośle, mimo mojego jak najbardziej uprzejmego zachowania. Cierpki kontakt. Może ta jego "empatia" wychodzi z niego na wizytach prywatnych? Mimo, że musi posiadać wysokie kwalifikacje zawodowe, nie przekłada się to na ludzkie podejście do pacjenta. A szkoda Panie Doktorze. Nie każdy człowiek w poczekalni to obywatel "socjalny".

Lekarz godny polecenia, uczciwy, sumienny, wysoce wykształcony. Kompleksowe podejście do pacjenta. Miłe usposobienie.

człowiek ten niezakłada możliwości dalszego leczenia pacjenta tylko odrazu skazuje go na smierć bardzij rzeczowy jest ordynator DR.HAŁAT

To wspaniały lekarz nie tylko prezentujący wysoki poziom wiedzy medycznej, ale przede wszystkim człowiek o wysokim stopniu empatii.