lekarz Idzi Podwojski

3,3
3,5
3,6
3,6

od dobrych paru lat chodziłam od dermatologa do dermatologa, a moje problemy z trądzikiem wciąż nie znikały. przyszłam do pana podwojskiego bez większych nadziei na pomoc, jednak bardzo miło się rozczarowałam - zostałam zapytana o swoją dotychczasową historię leczenia i co ważniejsze wysłuchana ze zrozumieniem. moi poprzedni dermatolodzy nie chcieli słuchać, że leki, które przepisują nie działają, że problemy się nasilają itp., a pan podwojski zrobił wszystko co mógł, żeby mi pomóc. nie mogę powiedzieć o nim złego słowa, bo po kilku miesiącach wizyt w końcu mogę pochwalić się świetnym stanem cery i takim też samopoczuciem. na dodatek jest on osobą bardzo uprzejmą, chętnie odpowie na każde pytanie (czytałam wiele opinii, które mówiły o tym, że niewystarczająco opisuje leczenie i metody - od tego jest pacjent, żeby zapytać o to, co chce wiedzieć), a przy okazji i zażartuje :) po raz pierwszy w życiu spotykam się z tak życzliwym i oddanym swojej pracy człowiekiem!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z pielęgniarki także. Podoba mi się ze jest obok lekarza pielęgniarka, która jest dokładna i usadza chamskich pacjentów którzy bez pukania pytania włażą do gabinetu bo jak zwykle im się spieszy. Lekarz to stara szkoła kulturalny, wesoły i na pewno ma doświadczenie.Co trzeba to powie.nie wymyśla cudów, nie przedłuża wizyty. Nie ma kolejek a przepisuje te same leki co lekarze prywatni lub u których czeka się miesiącami.Polecam

najlepszy ełk olecko gołdap suwałki polecam takich lekarzy nam potrzeba to jest konkretny specjalista w swoim fachu.

Bardzo duży plus za podejście do pacjenta. Pan Idzi jest przyjaźnie nastawionym człowiekiem, a nie jak co poniektórzy lekarze - pępki świata, które pozjadały wszystkie zmysły. Krótko mówiąc, miałem problemy z trądzikiem. Kuracja okazała się skuteczna. Wizyty szybkie i konkretne. Gdyby nie było efektów to mógłbym narzekać na zbyt mało poświęconego czasu, ale w takim przypadku nie mam się do czego przyczepić. Jednak mam małe zastrzeżenie. Wiele osób przed zażyciem (i także w trakcie) zażywania podanego mi leku miały robione badania krwi zlecane przez dermatologa. Pan Podwojski nie kazał mi ...

Jednak mam małe zastrzeżenie. Wiele osób przed zażyciem (i także w trakcie) zażywania podanego mi leku miały robione badania krwi zlecane przez dermatologa. Pan Podwojski nie kazał mi wykonywać żadnych badań. Uważam to za przejaw niekompetencji.

Bardzo miły człowiek, zna się na swoim fachu i ma wieloletnie doświadczenie. A Pani pielęgniarka to fajna kobietka. Co chcecie ludzie od tej kobiety? Musi pilnować dokumentów ubezpieczenia. Bywam często u dr. Podwojskiego i gorąco go polecam innym.

Osobiście polecam jak najbardziej sposoby leczenia. Wiele razy korzystałam z pomocy u lekarza Pana Idziego Podwojskiego. Bardzo zainteresował sie moim problemem i chciał pomoc. W 100% pomogł i wyjasniał w czym jest problem. Podjął bardzo precyzyjne metody leczenia i za to mu dziekuje.

Lekarz bardzo sympatyczny, nie owija w bawełnę, wzbudza zaufanie co najważniejsze, sprawdzone sposoby leczenia, Gorąco polecam lekarza!

Polecam!!! Długo poszukiwałam dobrego dermatologa, aż w końcu trafiłam na na Idziego Podwojskiego, ma sprawdzone, tanie sposoby leczenia, które naprawdę pomagają :)

po kilkudziesieciu wizytach u niego to brak kompetencji z jego strony, szafka roznych masci a problem dalej zostal diagnoza nie postawiona. ostatnio jego baaaardzo kompetentna pielegniarka wywalila mnie z dzieckiem z gabinetu bo nie dalam legitymacji do rejestracji (nie wyszla z gabinetu przez dobre 45 min. a przyszlu juz moja kolejka do gadinetu) taki gabinet to skandal. jezdze z dzieckiem po roznych poradniach (dziecko niepelnosprawne) ale z takim hamstwem spotkalam sie pierwszy raz!!!

Na prawdę przyjemna wizyta. Po pierwsze, poczucie humoru lekarza z pewnością wpływa pozytywnie na samopoczucie pacjenta. Szybka i fachowa ocena stanu zdrowia, dostosowanie leków do wymagań schorzenia, przedstawienie właściwości leków i 'szybka akcja'. Odpowiada na każde pytanie postawione przez pacjenta, ale nie przedłuża sztucznie wizyty. 9/10