lekarz Igor Ryśkiewicz

Radioterapeuta

2,5

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia podczas konsultacji i leczenia mojego taty na oddziale radioterapii w Kielcach. Arogancki, szyderczy i nieinteresujący się zdrowiem pacjentów. Zapytany o zdrowie pacjenta udaje, że takiego nie zna, po czym ze złością wyrzuci z siebie dwa słowa - ,,no to jest ciężki przypadek" (rozpłaszczony na kanapie w pokoju lekarzy). Tyle tylko można od tego lekarza wyciągnąć. Po zakończonym leczeniu na oddziale radioterapii, potrafił zaczepiać mnie lub mojego tatę na korytarzu i pytać się chamsko i złośliwie: ,,Po co przyszliście?" - gdy po prostu mijaliśmy ...

Po zakończonym leczeniu na oddziale radioterapii, potrafił zaczepiać mnie lub mojego tatę na korytarzu i pytać się chamsko i złośliwie: ,,Po co przyszliście?" - gdy po prostu mijaliśmy go na korytarzu.
Dodam, że wprost nigdy mu złego słowa nie powiedzieliśmy, więc nie rozumiem jak lekarz bez powodu może tak postępować.
Mam nadzieję, że żaden pacjent nie będzie nigdy skazany na kaprysy tego zadufanego lekarza!

Podczas konsylium onkologicznego (7.10.2021r.), Pan doktor zapytany wprost : "Czy szpital Świętokrzyskie Centrum Onkologii , (do którego została skierowana pacjentka na chemioterapię) bierze udział w programie lekowym dotyczącym nowotwora drobnokomórkowego"? odpowiada :NIE. Niestety kłamie!!!, z wyraźnym szyderstwem w głosie , w obecności innych sześciu osób. Pozostawiam każdemu prawo wolnego wyboru, czy chce być leczony przez osobę, która łamie Przysięgę Hipokratesa?

Brakuje słów aby opisać pana doktora jest to wspaniały lekarz ale i człowiek pomógł mojemu tacie który miał proponowane leczenie paliatywne a pan doktor podjął się leczenia . Doktor z powołania oby więcej takich lekarzy jeszcze raz dziękuje panie doktorze 😄

Wspaniały lekarz któremu zależy na pacjencie . ....Dziękuję Panie Doktorze za opiekę nad moim tatą Sebastianem R. Wiem , ze zrobił Pan dla nas wszystko