lekarz Igor Wiśniewski

Profesjonalne podejście i wyczerpującea inormacja. Jestem już w 37 tygodniu ciąży i od początku prowadzącym jest Igor Wiśniewski. Nigdy nie zdażyło mi się aby mnie nie przyjął nawet bez zapisu, indywidualne podejście i wyczerpujca ilość badań. Prawdziwy lekarz z powołania dla każdej pacjentki znajdzie czas i dobre słowo. Bardzo miły, otwarty i serdeczny. Zawsze pod telefonem a w razie potrzeby również możliwe są wizyty domowe. Bywałam również prywatnie na USG i zapewniam iż ceny są naprawdę kokurencyjne a z wizyt jestem bardzo zadowolona - naprawdę warto. Polecam serdecznie i życzę wszystkim przyszłym mamom takich właśnie lekarzy prowadzących .

Wspaniały lekarz. Nie tylko skutecznie i profesjonalnie leczy, ale oddziałuje jak balsam na kobiecą psychikę, co jak wiadomo w tej profesji (a zwłaszcza w tej szczególnej specjalizacji) jest sprawą kluczową. Wielkie brawa dla Pana Doktora za szeroką wiedzę i umiejętności, konkretność, wyczerpujące informowanie pacjentek o stanie ich zdrowia i objawach, wyrozumiałość, cierpliwość. I przede wszystkim skuteczność w leczeniu. Polecam gorąco wszystkim paniom i dziewczynom!

Polecam gorąco wszystkim paniom i dziewczynom!

Dr. Wisniewskiego polecono jako lekarza prowadzacego ciaze. Ba wizyty dojezdzalam z nowodworow na goclaw i nie zaluje. Jest kompetentny, cierpliwy, oddany (pacjentki w ciazy przyjmuje poza zapisami, nie widzialam tez zeby odeslal osobe bez ciazy ktora nie byla zapisana), wszystko tlumaczy. A do tego jest milym i wesolym czlowiekiem. Polecilam doktora kolezance i smialo polecam innym Paniom. AK

Polecilam doktora kolezance i smialo polecam innym Paniom.
AK

jest świetny! jest to mój pierwszy i ostatni ginekolog! Polecam każdej kobiecie

jest świetny! jest to mój pierwszy i ostatni ginekolog! Polecam każdej kobiecie

Lekarz bardzo kompetentny, prowadzi moją obecną ciążę. Wykonuje wszystkie konieczne badania w razie potrzeby kieruję na konsultacę.Gdy się coś dzieje na pewno nic nie przeoczy

Miły i godny zaufania.Pomógł nam bardzo gdy okazało się że nasze dziecko urodzi się z wadą.Teraz mamy piękną i zdrową 2 letnią córeczkę...

Profesjonalny i życzliwy. Cierpliwie udziela wyczerpujących informacji. Prowadzę u niego od początku ciążę.

Miły i naprawdę dobry lekarz!!Polecam!!!

Miły i naprawdę dobry lekarz!!Polecam!!!