dr Ija Sanocka

Ginekolog

Pani doktor wyleczyła mi nadżerkę co lekarzom w państwowej przychodni się nie udawało.Wytłumaczyła wszystko bardzo dokładnie,była uprzejma i delikatna podczas zabiegów czy badań.Polecam bardzo dobrego fachowca.

Pani Doktor jest niezwykłą osobą, świetnym fachowcem i niezwykle ciepłą i opiekuńczą kobietą. Uosabia wszystko, czego można oczekiwać od lekarza tej szczególnej specjalizacji.

Super lekarz! Polecam! Za każdym razem kiedy przychodzę do pani doktor mam pewność ze mogę jej zaufać

Polecam Panią Doktor. Jest super fachowcem do tego jest bardzo miła i poświęca pacjętowi czas. Prowadziła mnie przez 9 m-cy i nigdy nie zwątpiłam że jestem w dobrych rękach. Miałam do czynina z wieloma lekarzami tej specjalizacji ale Pani doktor jest najlepsza. Przyjeła mojego synka na świat dziękuje jej za wszystko!!!

polecam panią dr. miałam przyjemność być zszywana poporodzie. rewelacyjnie delikatna i cierpliwa.

Pani Sanocka jest bardzo sympatyczna, delikatna i wykazuje się dużą kompetencją. Myślę, że szukałam właśnie takiego lekarza, tym bardziej, że chciałbym aby towarzyszyła mi podczas ciąży.

Polecam panią doktor i chcę złożyć wyrazy współczucia z powodu śmierci męża.

Polecam panią doktor i chcę złożyć wyrazy współczucia z powodu śmierci męża.

Pani Sanocka jest rewelacyjnym lekarzem!!!! Polecam

Pani Sanocka jest rewelacyjnym lekarzem!!!!
Polecam

Doktor pomogła mojemu dziecku przyjść na Świat. Jestem bardzo zadowolona z porodu i prowadzenia ciąży. Gorąco polecam. Bardzo czuła, wyrozumiała kobieta położnik.

Cudowna Pani Doktor! Dzięki Jej wiedzy i doświadczeniu donosiłam bezpiecznie ciążę. Profesjonalna lekarka oraz wspaniały człowiek!