Uważam, że to najlepszy specjalista z zakresu pediatrii w Skoczowie. Wizyta zawsze trwa tyle, ile trzeba - nie czuje się tego pędu i ponaglania, aby małe dziecko ubrać jak najszybciej. Pani doktor ma niesamowite podejście do dzieci - moja mała już w poczekalni zdejmuje koszulkę do badania, a z gabinetu najczęściej nie chce wyjść i płacze. Uwielbia Panią doktor:) Dla mnie na6+. Dodatkowo istotna jest kompetencja i zawsze dobra diagnoza. Na plus jest również to, że dziecko nie otrzymuje od razu recepty z antybiotykiem! (dopiero, gdy jest taka konieczność)

Zanim zaczęłam chodzić na wizyty do pani doktor Kuźnik, chodziłam do jej męża - Adama Kuźnika - równie miłego i znającego na się na rzeczy jak ona. Pani doktor zawsze dokładnie wytłumaczy mi na czym mój problem (choroba) polega. Jest bardzo dobrą specjalistką, ma wiele pacjentów. Polecam!

Jest bardzo dobrym lekarzem, wyrozumiała, łagodna, cierpliwa.Matka czwórki dzieci- dobrze znająca się na dzieciach.W przypadku wątpliwości kieruje do specjalisty lub zleca szczegółowe badania.Godna polecenia.

Łagodna, uprzejma Pani doktor. Wysłucha i doradzi, polecam!

Łagodna, uprzejma Pani doktor. Wysłucha i doradzi, polecam!

Pani doktor jest pediatrą mojej pótorarocznej córeczki, przy każdej dolegliwości dostajemy skierowanie na wszystkie potrzebne dodatkowe badania, dziecko jest dokładnie badane, a pani doktor jest dla niego badzo miła. Zawsze doładnie tłumaczy co małej dolega itp. Polecam serdecznie.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Skoczów"?

Ustroń
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii i Protetyki "Sigma" s.c.
ul. Mickiewicza 12
Jaśminowa 9
43-450 Ustroń
Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Gruszczyk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Zofii Szatkowskiej 24
Wierzbowa 20