Filtruj terminy

Pediatra Skoczów

lekarz Krzysztof Gołębiowski

Internista, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii i Protetyki "Sigma" s.c.
43-430 Skoczów

mieliśmy szczęście trafiając na Pana Doktora na izbie przyjęć z wówczas 3,5letnią córeczką,która przywieźliśmy z podejrzeniem SEPS-Y,spokojny,rzeczowy,opanowany.Obejrzał każdy cal ciała córeczki,dzięki niemu mamy za soba pierwsze wizyty u ginekologa czego żaden z poprzednich leakrzy nie zauwazył cobyłoby nielada kłopotem dla większej dziewczynki.Poprzedniego dnia również byliśmy na pogotowiu o zgrozo!Pan Doktor zostawił córeczkę w szpital gdzie,spędziła z Tatą całe Święta Bożego Narodzenia :( ale i te Świętawspominamy cudnie,dzięki Panu Krzysztofowi. Wdzięczna ...

lekarz Ilona Kuźnik

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Uważam, że to najlepszy specjalista z zakresu pediatrii w Skoczowie. Wizyta zawsze trwa tyle, ile trzeba - nie czuje się tego pędu i ponaglania, aby małe dziecko ubrać jak najszybciej. Pani doktor ma niesamowite podejście do dzieci - moja mała już w poczekalni zdejmuje koszulkę do badania, a z gabinetu najczęściej nie chce wyjść i płacze. Uwielbia Panią doktor:) Dla mnie na6+. Dodatkowo istotna jest kompetencja i zawsze dobra diagnoza. ...

lekarz Adam Strzałkowski

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Gruszczyk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Zofii Szatkowskiej 24
43-430 Skoczów

Bylam pierwszy raz z dzieckiem bo słyszałam wiele pozytywnych opinii o Panu Strzałkowskim. I zgadzam się z nimi :) Bardzo uprzejmy starszy Pan - profesjonalista. Dokładnie bada dziecko pyta o wszystko . Polecam 10/10
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Ewa Śliwka-Colosenco

Beznadzieja a nie lekarz
Wszystkim to samo wmawia
Taka osoba nie powinna byc wcale lekarzem brak podejscia pacjenta
Ludzie jezeli cenicie zdrowie swoich dzieci to nie do tego lekarza

lekarz Jadwiga Penkala

lekarz Mirosława, Moczała

Wierzbowa 20

lekarz Dorota Klemens-Maciejewska

43-430 Skoczów

Pediatrzy w mieście Skoczów