Ilona Świdurska-Zajler

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz.Jestem jej pacjentką od czasu jak tylko pani doktor pojawiła się w przychodni.Zawsz przyjemna uśmiechnięta.Zawsze zaangażowana w problemy pacjenta.Profejonalne leczenie.Pełna dyskrecja.Mam do niej stu procentowe zaufanie.Polecam!!!!!!

Bardzo dobry lekarz skieruje na inne badania nie ma problemu oddzwania doradzi dobierze leki zawsze uśmiechnięta

Ta pani Doktor to porażka leki zapisuję z reklamy.Lepsze w domu leki się ma niż ona zapisze.Nie po to się idzie do lekarza żeby dostać lek bez recepty taki to mi da Pani farmaucentka.Z wiedzą medyczną bardzo na bakier lepiej zna się niektóra osoba co czyta książki medyczne indywidualnie.Może niektórzy nie umieją sobie apapu kupić to muszą do tej Pani iść żeby na kartce im zapisała.

POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !!!!! Z CIERPLIWOŚCIĄ WYSŁUCHA NIE MA PROBLEMU ZE SKIEROWANIEM DO SPECJALISTY JEŻELI JEST TO KONIECZNE DLA MNIE I MOJEJ RODZINY NAJLEPSZY LEKARZ SZKODA TYLKO ŻE PRACUJE W PRZYCHODNI KTÓRA MA BARDZO ZŁĄ RENOMĘ ZWŁASZCZA PANI PEDIATRA KTÓRA ZIONIE ALKOHOLEM PODCZAS BADANIA DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM PANIĄ DOKTOR !!!

POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !!!!!
Z CIERPLIWOŚCIĄ WYSŁUCHA
NIE MA PROBLEMU ZE SKIEROWANIEM DO SPECJALISTY
JEŻELI JEST TO KONIECZNE
DLA MNIE I MOJEJ RODZINY NAJLEPSZY LEKARZ
POZDRAWIAM PANIĄ DOKTOR !!!

Jest to rzyczywiscie najlepszy lekarz rodzinny-lekarz ktory jet z powolania a nie z przypadku,Pani Doktor zycze dalszych sukcesow w pracy i zyciu osobistym.Tym slowem chcialam podziekowac za dlugie leczenie.Choc dziela mnie kilometry nie ma dnia zebym o pani nie myslala.Przy Pani boku zawsze czulam sie bezpieczna,Naprawde brak mi slow zeby powiedziec slowo DZIEKUJE!

Kiedy jestem chory zawsze jestem zbadany/w poprzedniej poradni dostawałem receptę na antybiotyk bez badania/.Gdy wszystko dobrze dostaję receptę na moje leki na 2,3 miesiące i nie muszę czekać w kolejce.Nigdy nie odmówiono mi przyjęcia choć przyszedłem dodatkowo i było dużo ludzi.Dziękuję za możliwość konsultacji telefonicznych,gdyż często wyjezdżam.

nadaje sie tylko do wipisania recept,bo jak chodze to z laski zbada a na dzien dobry pyta co potrzeba i takie tam,uwarzam ze nawet kontakt osobisty z pacjetem to klopot.

Pani w pełni profesjonalna i uprzejma. Od 5 lat jestem pod jej opieką i nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa (a z niejednym lekarzem miałem do czynienia). Dodatkowo nowiutka i nowoczesna przychodnia Hipokrates z uprzejmą obsługą i nowoczesnym sprzętem zarówno medycznym jak i dodatkowym (wyświetlacze godzin przyjęć lekarzy i informacji), parter i parking sprawiają miejsce przyjemnym dla ciała i duszy. Panią dr Świdurską-Zajler oceniam na 10/5 możliwych punktów i życzę dalej sukcesów w karierze oraz życiu osobistym a także serdecznie pozdrawiam. Karol.

pełny profesjonalizm, duże zaufanie i dobre podejście poza tym nowoczesna placówka i co ważne na parterze - nie trzeba wchodzić po schodach, na monitorach wyświetla sie kolejność przyjęć