lekarz Ina Shpyliovalekarz Ina Shpyliova - zdjęcie profilowe

lekarz Ina Shpyliova

1,8

Lek. Ina Shpyliova ukończyła Wydział Lekarski Grodzieńskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w 2004 r. Otrzymała tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych.

Znajomość języków obcych: rosyjski

Nie polecam , Nie polecam , nie lubi obcokrajowców, a do tego bardzo szanowała, nie stawiała żadnej diagnozy i nie zwracała się do lekarza specjalisty z tego powodu nie polecam

Bardzo nie polecam Pani ,,Doktor". Na nocnej opiece dla dzieci miała pretensje, że przyjechaliśmy, mimo że nikogo nie było, zapewne obudziliśmy. Dziecko ciężko oddychało, miało gorączkę a Pani stwierdziła, że na pewno to przez katar i oczywiście po co przyjechaliśmy, zbadała pobieżnie, powiedziała że nic jej nie jest ale sterydy przepisała, dodatkowo była bardzo nieuprzejma... Następnego dnia u naszej pediatry okazało się, że córka ma zapalenie uszu... Nie polecam.

Pani doktor jest dosc oschla, z laska wykonuje badanie. Sama ma watpliwosc co do swojej diagnozy, nie wzbudza zaufania.

Nie mogę niestety polecić tego lekarza.Mając silny ból gardła,gorączkę udałem się do NPL w Warszawa ul Kajakowa gdzie na moje nieszczescie przyjmowała owa Pani lekarz.Po 20 minutach oczekiwania (dodam ze nikogo nie było przedemną)wyszła z gabinetu zaspana mimo ze godz popołudniowe po czym nastąpiło badanie i tu zaskoczenie-2 minuty i stwierdzenie ze to nic takiego,płukac,ssac jakies drazetki.Ok,na drugi dzien rano musiałem pojsc na ostry dyzur gdzie stwierdzono ANGINĘ ROPNĄ!!!.Ot taka to specjalistka w naszej słuzbie zdrowia

Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem pomaga i jest bardzo miła polecam i dziękuję za pomoc. Dociekliwy w leczeniu dąży do postawienia dobrej diagnozy po której przechodzi choroba i pomaga jeśli jest choroba lub inna przewlekła choroba pomaga wychodząc w szeroki zakres medycyny