lekarz Ines Filip

Pani doktor jest pierwszą osobą wykonującą zabiegi medycyny estetycznej, do której trafiłam. Miałam więc pewne obawy , ale po rozmowie z Panią doktor miałam pewność ,że mogę być spokojna o swoje zdrowie. Z czystym sumieniem polecam. Czy ta opinia jest przydatna? Skomentuj!

Czy ta opinia jest przydatna?
Skomentuj!

Pani doktor nie jest pierwszą osobą wykonującą zabiegi medycyny estetycznej, do której trafiłam. Z czystym sumieniem polecam

Wyjaśniono mi krok po kroku, jak będzie przebiegać zabieg i nie miałam wątpliwości, że jestem w dobrych rękach.

Indywidualne prowadzenie terapii, obserwacja pacjenta, a do tego przewidywanie ewentualnych skutków ubocznych oraz konkretny wywiad. To od razu rzuciło mi się w oczy.

Gabinetowi udało się wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego i innych dodatków zlikwidować poważną bruzdę na mojej twarzy, za co jestem bardzo wdzięczny. Oczywiście ocena najwyższa możliwa.

Modelowanie kości policzkowych odmłodziło mnie przynajmniej o kilka lat. Czuję się znacznie lepiej. Trochę zbierałam pieniędzy, ale po rozmowie w gabinecie przekonałam się, że warto.

Konkurencyjne wyceny w porównaniu do innych gabinetów medycyny estetycznej. Polecam, jako rzetelnego partnera udoskonalającego piękno cery.

Bardzo dobry lekarz, pomógł mojej żonie i chce wystawić rekomendację Panu Filipowi. Twarz żony wygląda o 10 lat młodziej.