dr hab. n. med. Inez Koźlak

2,2
2,2
2,4
2,1

Byłam u Pani dyrektor dwa razy Bardzo profesjonalna i sympatyczna Dobrze że trafiłam do Pani doktor bo okazało się że mam nie drożne żyły . Pani dyrektor wystawiła skierowania na badania w trybie pilny. Pani dyrektor podeszła do sprawy profesjonalnie. Dziękuję bardzo ❤️

Byłam u Pani dyrektor dwa razy

Bardzo profesjonalna i sympatyczna

Moja wizyta w Wojsk. Akademi . Med. w Lodzi w dniu 17. 08 .2023 r. W dniu 9 .08 2023 r. Mialem planowa konsultacje neurologiczna u dr Ines Kozlak po otrzymaniu wynikow EMG wskazujacym uszkodzenie rowka nerwu lokciowego . Niestety . W dniu 4 .08. 2023 przeszedłem ostry ,podwójny zawał serca i do 9 08. 2023 przebywalem na oddziale kardiologicznym szp. im. Bieganskiego. Jak widac nie moglem zglosic sie na planowa wizyte . Ze wzgledu na planowana Rehhabilktacje Kardiologiczna od 22 08 2023 nie moge zkorzystac z innego terminu niz ...

Moja wizyta w Wojsk. Akademi . Med. w Lodzi w dniu 17. 08 .2023 r.
Niestety . W dniu 4 .08. 2023 przeszedłem ostry ,podwójny zawał serca i do 9 08. 2023 przebywalem na oddziale kardiologicznym szp. im. Bieganskiego. Jak widac nie moglem zglosic sie na planowa wizyte . Ze wzgledu na planowana Rehhabilktacje Kardiologiczna od 22 08 2023 nie moge zkorzystac z innego terminu niz dzisiaj . Po konsultacji telef. z Recepcja Przychodni Neurologicznej szp. WAW ul Zeromskiego w Lodzi udalem sie dnia 17 08 2023 celem konsultacji neurologicznej do dr .Koźlak. Niestety Pani dr. odmowila udzielenia mi porady . Takie zachowanie lekarza zasluguje moim zdaniem na ostre potepienie .
Ps. Podobne zachowania lekarzy nazywac nalezy ŁOBUZERSKIMI .
Dyrektor WAM rowniez nie stanął na wysokosci zadania . No cóż, nic dodac nic ująć.
Mówią, ze jaka Dyrekcja taka Instytucja . ŻENADA ❗

Ta Pani dr Koźlak to jest jakaś porażka, że ona jeszcze przyjmuje w takiej przychodni WAM. Totalna masakra, najgorszy lekarz neurolog jakiego do tej pory spotkałam. Córka choruje na padaczkę od ponad 10 lat i na początku jeździliśmy do neurologa do szpitala Korczaka, jednak gdy córka ukończyła 18 lat musiałyśmy zmienić neurologa i polecono nam właśnie Panią dr Koźlak. Pani Koźlak często wychodzi sobie z pokoju w trakcie przyjmowania pacjentów i potrafi wrócić za godzinę a ludzie z niecierpliwością czekają i potem jest opóźnienie. Pani dr nie zwraca wcale uwagi ...

Totalna masakra, najgorszy lekarz neurolog jakiego do tej pory spotkałam. Córka choruje na padaczkę od ponad 10 lat i na początku jeździliśmy do neurologa do szpitala Korczaka, jednak gdy córka ukończyła 18 lat musiałyśmy zmienić neurologa i polecono nam właśnie Panią dr Koźlak. Pani Koźlak często wychodzi sobie z pokoju w trakcie przyjmowania pacjentów i potrafi wrócić za godzinę a ludzie z niecierpliwością czekają i potem jest opóźnienie. Pani dr nie zwraca wcale uwagi na wyniki EEG bo chociaż wyjdzie zły to dla niej i tak jest dobry i twierdzi ze nic się nie dzieje bo nie było napadu padaczki. Przez jakiś czas nie można było odebrać wyników z pracowni EEG bo Pani Koźlak je zabierała i sama opisywała i potem gdzieś zaginęły. Więc pytam się, po co robić to badanie EEG? Córka wiele razy wspominała na wizycie, że się źle czuje i miała wiele dolegliwości ale Pani dr nie bierze tego pod uwagę. Była poruszana sprawa leku Vetira, która jest trudno dostępna i nigdzie jej nie ma to Pani Koźlak powiedziała że to jest niemożliwe i zainteresowała się tym żeby przepisać zamiennik tego leku. Nie polecam wizyty u tego neurologa bo jest osobą niekompetentną i nie powinna leczyć pacjentów bo ich wyprowadzi na tamten świat. To jest chore jak ona się zachowuje i jak traktuje swoich pacjentów. MASAKRA !!!!!

Pani dr.I.Koźlak przyjmuje w WAM, wizyty to koszmar,tragedia,brak kultury,chamstwo itd. Można dużo pisać na temat tej osoby,ale szkoda czasu. Za pieniądze gdy Pani dr.Koźlak przyjmowała w SALVE to inna osoba,natomiast na NFZ potworny koszmar. Szkoda że NFZ zatrudnia takich pseudo lekarzy. Absolutnie nie polecam.

popieram zdanie pacjentow ZUS niech nie zmusza do zmiany neurologw petentów . Nigdy konultacja neurologuczna nie jest podatwą dow ydanai orzeczenia lekarskiego de fakto jeżeli są skeirowanai na badania lub leczenia operacyjne innych jednoste. Typowe przedłuzanie psotepwoanai z petenetm. Posiadani prze ZYS dr PANI Koźlak jest decyzją ZUS . Nie musi byc decyzją petetnta do poddani się jej opinii lekarskiej. Z tak niska opinia i satysfakcja pacjentów. Nigdy nie będe i nie hce pbyc pacjentka pani w/w neurolog. Mialm iwle badan neurologucznych podczas udaru satn sie zakończył pozosatła reahbilotacja. Badania specjalisty neurologa pacjent ma prawo wybrac sobie jakiego chce. Petent decyzduje o swoim zdrowi oraz kto będzie odpwoiadal za jego nie leczenie.

Najgorszy lekarz w mojej bardzo długiej historii leczenie. Przez ta Panią zabrali mi rentę chorobową.Byłam u niej na konsultacji neurologicznej z ZUS-u Jej badanie neurologiczne polegało na zadawaniu pytan i to nie nuerologicznych tylko po co mi kula i jej stwierdzenie ze ona nie widzi potrzeby jej noszenia a ja mam niedowład prawej stopy. Bardzo niesympatyczne osoba, takich lekarzy nie powinno wpuszczać do szpitali oni nam szkodzą.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem :(. Przykro mi że są tacy. Jak się nie chcę komuś leczyć to niech zmieni fach.

Pani dr Koźlak przyjmuje w przychodni WAM. Byłam na 3 wizytach z których dwie pierwsze przebiegły poprawnie, natomiast na trzeciej p. dr przyjęła mnie niegrzecznie, niechętnie, odsyłając najpierw do rejestracji, a potem do innych lekarzy. odniosłam wrażenie, że mnie po prostu zbyła.

te dobre komentarze to chyba od rodziny lub znajomych, byłem u Pani Doktor z żoną, z bólem kręgosłupa i od tego drętwiejącą nogą i bólem głowy z nadciśnieniem , ( żona jest przełożoną w szpitalu, ale sie nie ujawniła) niestety ( szkoda że nie rzeczywiście) okazało sie że jest w opinii P. Doktor zdrowa na tyle że może chodzić do pracy. Wziąłem więc żonę pod ramię zaprowadziłem do auta, pojechaliśmy do apteki po lek który jak sie okazało został źle wypisany na recepcie... ot i Pani Doktor sie pomyliła. Dobrze ...

Dobrze że to nie była płatna wizyta bo narozrabiałbym tam, z drugiej jednak strony za co Państwo płaci tym lekarzom?

Stanowczo nie polecam tego lekarza.Nie ma czasu dla pacjenta,nie ma ochoty wysłuchać tego co ma do powiedzenia pacjent,jest także obojętna na cierpienia drugiego człowieka.Podczas wizyty pokazałam wyniki badania rezonansu magnetycznego kręgosłupa.Opis tego badania jest bardzo obszerny i zajmuje cały arkusz formatu A4.Jednak pani doktor przeczytała tylko pierwsze 2 może 3 zdania i stwierdziła,że właściwym rozwiązaniem dla mnie jest operacja.Odpowiedziałam,że na operację już jestem zapisana ale planowana operacja będzie za około 3 lata i jak mam przez ten czas żyć w bólu...? Pani doktor z uśmiechem na twarzy odpowiedziała,że nie umie mi pomóc i to już nie jest Jej działka..