Internista Bełchatów

dr Kamila Stein-Gieras

MegaMed

Bełchatów

jak najbardziej polecam Panią Doktor! :) Jest znakomitym lekarzem i wspaniałym człowiekiem.

lekarz Jarosław Krakowiak

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II

Bełchatów

Lekarz bardzo miły i sympatyczny ma bardzo dobre podejście do człowieka . Szczegółowo i zrozumiale potrafi opisać stan pacjenta .
Opinia dodana przez: Joanna

Maria Sojczyńska

Malinowa 25

Wyjątkowo słaby lekarz.
Odwiedziłem Panią Marię, ponieważ potrzebowałem zaświadczenia do prawa jazdy. Przyjechałem o godzinie 13. Zadzwoniłem, chwilę poczekałem i otworzyła Pani doktor. Uderzył mnie kompletny brak kultury. Pierwsze słowa jakie usłyszałem, to: "wstydu Pan nie ma? O tej porze dzwonić!".
W gabinecie czułem się traktowany po łebkach. Pani doktor nawet nie interesowała się za bardzo tym, dlaczego miałem terminowe prawo jazdy. W konsekwencji Pani Maria pozbyła się mnie dosłownie ...

lekarz Lidia Bemowska-Zagórska

Internista, Endokrynolog

Filia nr 3
Edwardów 3A
97-400 Bełchatów

Wizytówka zapatrzonego w siebie bufona. Tak można ocenić dzisiejsze zachowanie tej pani"doktor" w Przychodni na Edwardowie. O godz. 17 20. Odsyła chorego pacjenta do Ambulatorium przy Szpitalu w Belchatowie z powodu nadmiaru pacjentów - poczekalnia pusta. Wcześniejsza rejestracja od godz. 7.00 była niedostępna telefonicznie. Żenada.

lekarz Andrzej Kowalski

Kardiolog, Internista

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

Wspaniały człowiek, świetny specjalista! Stawia trafne diagnozy. Wysoka kultura osobista twgo lekarza! Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agnieszka Adamczyk-Bednarska

przychodnia
Mielczarskiego 35A
97-400 Bełchatów

Nie polecam ! Pani doktor nie ma w ogóle podejścia do pacjenta, jest bardzo niesympatyczna i niedostępna.

lekarz Małgorzata Ptak-Stawska

Osiedle Dolnośląskie 302/5
97-400 Bełchatów

wspanialy lekarz ,zawsze miła i ma podejscie do pacjenta ,lubie chodzic do pani dr ale rzadko to robie bo boje sie ze domysli sie ze ja lubie
Opinia dodana przez: mirek

Celina Kudła

Prywatny Gabinet Lekarski Internistyczno-Reumatologiczny

Bełchatów

Pełna kultura. Osoba niezwykle ciepła, miła, niezwykle życzliwa. Bardzo zachowawcza - woli sprawdzić wręcz na wyrost, czy objawy nie wskazują na poważną chorobę. Nie spieszy się. Posiada rzetelną wiedzę, a kiedy kończą się jej kompetencje, odsyła uczciwie do specjalisty. Godna polecenia. Taka dobra dusza:)
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Kamil Wróbel

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

Pan doktor Kamil Wróbel to wysokiej klasy specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu wizyty u p.doktora który szczegółowo wyjaśnił sposób leczenia.Szanowny Panie doktorze z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie trud i pomoc świadomość że byłem w dobrych rękach miała dla mnie ogromne znaczenie.Pacjent z Myśliborza woj.zachodniopomorskie
Opinia dodana przez: Pacjent z Myśliborza

lekarz Lidia Olejnik-Daniluk

Kardiolog, Internista

Jesionowa 7
97-400 Bełchatów

Fatalny lekarz, nastawiony tylko na zysk. Mimo poważnego stanu mojej babci, pani doktor kazała szukać pomocy gdzieś indziej, ale oczywiście skasowała 100zł za nic...Po prostu tragedia

Interniści w Bełchatowie