Internista Bełchatów

MegaMed

Bełchatów

jak najbardziej polecam Panią Doktor! :) Jest znakomitym lekarzem i wspaniałym człowiekiem.

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

Wspaniały człowiek, świetny specjalista! Stawia trafne diagnozy. Wysoka kultura osobista twgo lekarza! Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Monika

Osiedle Dolnośląskie 302/5
97-400 Bełchatów

wspanialy lekarz ,zawsze miła i ma podejscie do pacjenta ,lubie chodzic do pani dr ale rzadko to robie bo boje sie ze domysli sie ze ja lubie
Opinia dodana przez: mirek

Prywatny Gabinet Lekarski Internistyczno-Reumatologiczny

Bełchatów

Pełna kultura. Osoba niezwykle ciepła, miła, niezwykle życzliwa. Bardzo zachowawcza - woli sprawdzić wręcz na wyrost, czy objawy nie wskazują na poważną chorobę. Nie spieszy się. Posiada rzetelną wiedzę, a kiedy kończą się jej kompetencje, odsyła uczciwie do specjalisty. Godna polecenia. Taka dobra dusza:)
Opinia dodana przez: Rafał

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II

Bełchatów

Pan doktor, oprócz fachowości, daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa, które również, a może przede wszystkim, leczy.
Panie doktorze, życzę Panu i nam, Pańskim pacjentom,
aby na swojej drodze zawodowej pozostał Pan takim jakim jest dzisiaj i nigdy nie dotarł do miejsca zwanego "rutyną".
Opinia dodana przez: J.R.

Jesionowa 7
97-400 Bełchatów

Fatalny lekarz, nastawiony tylko na zysk. Mimo poważnego stanu mojej babci, pani doktor kazała szukać pomocy gdzieś indziej, ale oczywiście skasowała 100zł za nic...Po prostu tragedia

Malinowa 25

Wyjątkowo słaby lekarz.
Odwiedziłem Panią Marię, ponieważ potrzebowałem zaświadczenia do prawa jazdy. Przyjechałem o godzinie 13. Zadzwoniłem, chwilę poczekałem i otworzyła Pani doktor. Uderzył mnie kompletny brak kultury. Pierwsze słowa jakie usłyszałem, to: "wstydu Pan nie ma? O tej porze dzwonić!".
W gabinecie czułem się traktowany po łebkach. Pani doktor nawet nie interesowała się za bardzo tym, dlaczego miałem terminowe prawo jazdy. W konsekwencji Pani Maria pozbyła się mnie dosłownie ...

Filia nr 3
Edwardów 3A
97-400 Bełchatów

Wizytówka zapatrzonego w siebie bufona. Tak można ocenić dzisiejsze zachowanie tej pani"doktor" w Przychodni na Edwardowie. O godz. 17 20. Odsyła chorego pacjenta do Ambulatorium przy Szpitalu w Belchatowie z powodu nadmiaru pacjentów - poczekalnia pusta. Wcześniejsza rejestracja od godz. 7.00 była niedostępna telefonicznie. Żenada.

przychodnia Bełchatów
Czapliniecka 93/95
97-400 Bełchatów

Najgorszy lekarz w bełchatowie? Jesli bylby taki ranking, ten pan ma w nim pierwsze miejsce! Ten człowiek zepsuł zycie niejednemu, czemu nikt sie za niego nie wezmie??!
Opinia dodana przez: Woliński

Osiedle Słoneczne 13/28
97-400 Bełchatów

Brak kompetencji i zaangażowania . Nie polecam . Na wizycie zostałam obrażona i odmówiono mi leczenia .
Opinia dodana przez: Iwona

Interniści w Bełchatowie