Internista Biłgoraj

Gastrolog, Internista

SPECJALISTYCZNA PORADNIA GASTROLOGICZNA
Tadeusza Kościuszki 95
Biłgoraj

Bardzo dobry, młody i kompetentny specjalista. Zleca potrzebne badania i stawia trafną diagnozę. Miły i życzliwy. Bardzo dokładnie wyjaśnia problem, nawet rysuje, na czym polega i jak się go pozbyć. Świetny w dziedzinie endoskopii.Ostatnio miałam wykonany zabieg ECPW na przewodach żółciowych. Z pełnym zaangażowaniem mi pomógł. Serdecznie dziękuję.Polecam
Opinia dodana przez: Kazimiera, mama Edyty

lekarz Urszula Bentkowska-Dyś

Reumatolog, Internista

Nadstawna 56b lok. 4
23-400 Biłgoraj

...na problemy ze stawami tylko dr Dyś , chodzilam kilka lat po ortoppedach a tam kazdy rozkładall rece dopiero dr Dys mi pomogla- ściagnela płyn ze stawu i dolegliwości od razu mineły . Bardzo cieply lekaarz.
Opinia dodana przez: Katarzyna Biłgoraj

lekarz Andrzej Kwiecień

ulica 3 Maja 51/58
23-400 Biłgoraj

To jest lekarz z powołania , ja nie będę wymieniać wszystkich zalet , powiem tylko jedno podczas pierwszej wizyty w gabinecie człowiek czuję się tak jakby znał lekarza od zawsze.Do pacjenta podchodzi z wielkim zaangażowaniem ,jest miły serdeczny,i takich lekarzy nam trzeba,a niestety takich jest bardzo mało.

lekarz Monika Książek

Konsylium

23-400 Biłgoraj

Najlepszy lekarz jakiego znam, bardzo przejmuje się losem swoich pacjentów, w moim przypadku ciężko było dojść co mi dolega, ale pani doktor się nie poddawała i kierowała na kolejne badania, powtarzała jeśli były niejasne i udało się, jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia. Nie bagatelizuje problemu, dociekliwa, słowem lekarz z powołania.

lekarz Łukasz Wolański

23-400 Biłgoraj

Bardzo mily lekarz,przy badaniu bardzo delikatny,uspokajal,tlumaczyl co i kiedy robi.jest godny polecenia naprawde

lekarz Marek Szendała

Kardiolog, Internista

ulica Pojaska 3
23-400 Biłgoraj

Pan Marek jest lekarzem z powołania. Posiada bogate doświadczenie i dzięki wieloletniej praktyce potrafi pomóc pacjentowi, proponując skuteczne leczenie. Przy czym, cierpliwie wysłuchuje pacjenta, podchodzi ze zrozumieniem, tłumaczy pacjentowi na czym polegają jego problemy zdrowotne oraz cała jego choroba i na czym opierać się będzie przyjęta terapia. Czas poświęcony pacjentowi nie jest ograniczony sztywnymi i administracyjnymi obostrzeniami (co w innych przypadkach, w innych gabinetach zdecydowanie pacjentowi szkodzi). Lekarz Marek S. ...
Opinia dodana przez: Artur B.

lekarz Marek Mazur

23-400 Biłgoraj

Super człowiek. Super lekarz. Super mąż. Super kumpl . Super ojciec . Super Ktoś - jak ten z ktośowa . Pełen szacun .
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Bogdan Obszański

Kardiolog, Internista

Przychodnia lekarska "Twój Lekarz" Sp. C.
Dr. Stanisława Pojaska 3
23-400 Biłgoraj

Bardzo niemiły i pozbawiony kultury lekarz, kompletny brak szacunku do pacjentów. Zero informacji co do stanu pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Elena Deszkiewicz