Internista Biłgoraj

Gastroenterolog, Internista

SPECJALISTYCZNA PORADNIA GASTROLOGICZNA
Tadeusza Kościuszki 95
Biłgoraj

Bardzo dobry, młody i kompetentny specjalista. Zleca potrzebne badania i stawia trafną diagnozę. Miły i życzliwy. Bardzo dokładnie wyjaśnia problem, nawet rysuje, na czym polega i jak się go pozbyć. Świetny w dziedzinie endoskopii.Ostatnio miałam wykonany zabieg ECPW na przewodach żółciowych. Z pełnym zaangażowaniem mi pomógł. Serdecznie dziękuję.Polecam
Opinia dodana przez: Kazimiera, mama Edyty

lekarz Urszula Bentkowska-Dyś

Internista, Reumatolog

Nadstawna 56b lok. 4
23-400 Biłgoraj

...na problemy ze stawami tylko dr Dyś , chodzilam kilka lat po ortoppedach a tam kazdy rozkładall rece dopiero dr Dys mi pomogla- ściagnela płyn ze stawu i dolegliwości od razu mineły . Bardzo cieply lekaarz.
Opinia dodana przez: Katarzyna Biłgoraj

lekarz Andrzej Kwiecień

ulica 3 Maja 51/58
23-400 Biłgoraj

To jest lekarz z powołania , ja nie będę wymieniać wszystkich zalet , powiem tylko jedno podczas pierwszej wizyty w gabinecie człowiek czuję się tak jakby znał lekarza od zawsze.Do pacjenta podchodzi z wielkim zaangażowaniem ,jest miły serdeczny,i takich lekarzy nam trzeba,a niestety takich jest bardzo mało.

lekarz Monika Książek

Konsylium

23-400 Biłgoraj

Najlepszy lekarz jakiego znam, bardzo przejmuje się losem swoich pacjentów, w moim przypadku ciężko było dojść co mi dolega, ale pani doktor się nie poddawała i kierowała na kolejne badania, powtarzała jeśli były niejasne i udało się, jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia. Nie bagatelizuje problemu, dociekliwa, słowem lekarz z powołania.

lekarz Łukasz Wolański

ulica Dr Pojaska 12
23-400 Biłgoraj

Bardzo mily lekarz,przy badaniu bardzo delikatny,uspokajal,tlumaczyl co i kiedy robi.jest godny polecenia naprawde

lekarz Marek Szendała

Internista, Kardiolog

ulica Pojaska 3
23-400 Biłgoraj

Pan Marek jest lekarzem z powołania. Posiada bogate doświadczenie i dzięki wieloletniej praktyce potrafi pomóc pacjentowi, proponując skuteczne leczenie. Przy czym, cierpliwie wysłuchuje pacjenta, podchodzi ze zrozumieniem, tłumaczy pacjentowi na czym polegają jego problemy zdrowotne oraz cała jego choroba i na czym opierać się będzie przyjęta terapia. Czas poświęcony pacjentowi nie jest ograniczony sztywnymi i administracyjnymi obostrzeniami (co w innych przypadkach, w innych gabinetach zdecydowanie pacjentowi szkodzi). Lekarz Marek S. ...
Opinia dodana przez: Artur B.

lekarz Marek Mazur

ulica Dr Pojaska 12
23-400 Biłgoraj

Super człowiek. Super lekarz. Super mąż. Super kumpl . Super ojciec . Super Ktoś - jak ten z ktośowa . Pełen szacun .
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Anna Chałas

Internista, Endokrynolog

ul. Partyzantów 3a
23-400 Biłgoraj

Nie polecam Pani doktor bardzo nie miła osoba.. ja nie miałam problemu z tarczycą a z czym innym a Pani doktor jak zobaczyła moje wyniki na tarczycę że wszystko jest w porządku zapytała mnie po co ja do niej przyszłam, opowiedziałam z czym mam problem powiedziała że mi nie pomoże obraziła mnie mówiąc że jestem gruba bo nic nie robię... Oczywiście Pani doktor nawet mnie nie zbadała spisała sobie tylko ...

lekarz Bogdan Obszański

Internista, Kardiolog

Przychodnia lekarska "Twój Lekarz" Sp. C.
Dr. Stanisława Pojaska 3
23-400 Biłgoraj

Bardzo niemiły i pozbawiony kultury lekarz, kompletny brak szacunku do pacjentów. Zero informacji co do stanu pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Elena Deszkiewicz