Lekarze Internista Brudzowice

lekarz Robert Liwoch

42-470 Brudzowice

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobry człowiek, mający szacunek do innych. Ogromna wiedza medyczna, chęć pomocy pełen profesjonalizm. Ten lekarz naprawdę ratuje ludziom życie i zdrowie. Jego słowa znajdują odzwierciedlenie w czynach, chyba się nie myli. Jest uczciwym lekarzem, lubi pacjentów, charyzmatyczny, uśmiechnięty. Jak go poznasz nie masz ochoty kończyć rozmowy. Można by wymieniać kolejne superlatywy.

lekarz Jarosław Pędras

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTO-PRIMUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
42-472 Brudzowice

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lekarz Jacek Najda

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMUS"
Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Odradzam lekarz niemiły, sprawia wrażenie jakby nie słuchał,co się do niego mówi.Brak poszanowania czyjegoś czasu po dwóch godzinach czekania na wizytę kontrolną, którą sam Pan doktor wyznaczył dowiedziałam się że mam książkowe wyniki ( pomimo ze dermatolog i alergolog uważali inaczej ) i po co ja wogóle przyszłam.I jak on teraz ma rozliczyć moje badania w NFZ. Jak można być tak bezczelnym? Zapieprzam w tym chorym kraju płace składki i ...
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Joanna Koc-Kuś

Internista, Endokrynolog

42-472 Brudzowice

Zdecydowanie nie polecam. Po wizycie nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na temat pani doktor. Mam wrażenie, że jest tym lekarzem przez przypadek albo za karę - takie właśnie sprawia wrażenie. Jestem zawiedziona podejściem do pacjenta, brakiem wytłumaczenia oraz poświęconym czasem.
Opinia dodana przez: AnnaZ

lekarz Beata Czakańska-Dec

Internista, Diabetolog

42-470 Brudzowice

Wredna kobieta. Nie ma szacunku do pacjenta.3 razy mi powiedziała że się nie przychodzi do niej z tak złymi wynikami.... Bo dziś ma 45 pacjentów. Jestem dla niej za gruba zarzuciła mi ze nie dbam o siebie. To kłamstwo!!!!! 3 godz dochodziłam do siebie po wizycie u tej kobiety. Nie polecam! Chyba że jesteś szczupla i wszystkie wyniki są w normie.... przykre.

lekarz Dariusz Gil

lekarz Bolesław Jasiński