Internista Bukowno

Internista Bukowno dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NEUROKARD
ulica Pocztowa 3
32-332 Bukowno

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.

Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Bożena Bąchór

Internista, Lekarz rodzinny

MEDBUK

Bukowno

Potwierdzam poprzednie wpisy. Lepiej nie powiem gdzie przyjmuje bo jeszcze więcej się ludzi zleci, a kolejki jak cholera. Cóż, chcesz się dobrze wyleczyć, to stój, jak i ja stoję. Na szczęście w przychodni bywam raz na 1-2 lata, ale jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie było do niej ludzi. Lekarz na prawdę w porządku!

MEDBUK
Zwycięstea
32-332 Bukowno

pani doktor jest zdecydowanie najlepszym lekarzem w Bukownie. jest kompetentna w tym co robi raczej nigdy nie odmawia przyjęcia chorego,poświęcając niejednokrotnie swój prywatny czas.leczy mnie ,moje dorosłe już dzieci,więc z czystym sumieniem polecam .Takiego lekarza życzę każdemu choremu.

lekarz Jacek Najda

Internista, Lekarz medycyny pracy

ul. 1 Maja 32
32-332 Bukowno

Pacjent przeszkadza Panu Doktorowi w wykonywaniu pracy. Zupełny brak empatii i woli przedstawienia swojej opinii na temat własnych obserwacji.

Opinia dodana przez: Paweł

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NEUROKARD