Internista Busko-Zdrój

Justyna Bogunia

Diabetolog, Internista

Centrum Leczenia Cukrzycy Poradnia Diabetologiczna

28-100 Busko-Zdrój

Bardzo miła pani doktor ,sympatyczna z podejściem do pacjenta godna polecenia oby więcej takich lekarzy

Opinia dodana przez: anonim

gabinet lekarski

28-100 Busko-Zdrój

Pani doktor jest miłą, uprzejmą i kompetentną osobą. Jest dociekliwą osobą i bardzo trafnie zdiagnozowała moją chorobę i dolegliwości. Przepisała mi odpowiednie lekarstwa, po których czuję się o wiele lepiej.Naprawdę polecam u niej wizytę i leczenie i polecam wizytę w jej gabinecie.

Opinia dodana przez: Antoni

pl. Zwycięstwa 10
28-100 Busko-Zdrój

Uważam, że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Nie kieruje się własnym interesem tylko dobrem pacjenta.

Busko-Zdrój
28-100 Busko-Zdrój

Jestem jego pacjentem od ponad 15-tu lat. Jeszcze się nie zdarzyło żeby nie miał dla mnie czasu gdy mam problemy ze zdrowiem ( i to nie w ramach wizyt prywatnych, tylko na NFOZ)

Opinia dodana przez: Walus marianszymanski

Ceglana 4
28-100 Busko-Zdrój

Pobieżne badanie w trakcie wizyty,zdawkowy,trudno dowiedzieć sie na co pacjent choruje.bez wyrazu.Nie polecam

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

bardzo kompetentna sympatyczna,właściwa osoba na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecam wszystkim z chorobami tarczycy.

Busko-Zdrój

Jedyną wadą wizyty u dr.Ewy Bystranowskiej są trudności z rejestracją jako że chętnych jest zawsze dużo więcej niż możliwości przyjęcia.

Szpital
Bohaterów Warszawy 67
28-100 Busko-Zdrój

Trudno teraz o takich lekarzy jak Pan dr Januszko.Kompetencja ,chęć pomocy ,pełne zainteresowanie pacjentem taki jest Pan dr.Nareszcie Busko ma lekarza z prawdziwego zdarzenia.Lekarza który oprócz niesienia pomocy ma szacunek dla pacjenta.

Opinia dodana przez: Wendi

ul. Adama Mickiewicza 14a
28-100 Busko-Zdrój

nie polecam tego lekarza, chyba brakuje mu kompetencji słabe podeście do pacjenta szkoda czasu i pieniędzy

Opinia dodana przez: Grzegorz

pl. Zwycięstwa 10
28-100 Busko-Zdrój

Trudno tego człowieka nazwać lekarzem. To człowiek z zaburzeniami, potrafiący krzyczeć na swoich pacjentów. Zero zainteresowania pacjentem i jego problemami. Jego bezczelność sięga zenitu, nawet nie zbada chorego ani go nie wysłucha - tylko Zbija kasę . To nie lekarz -to konował.

Opinia dodana przez: todzia