Internista Choszczno

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Certus" Grzegorz Skwierz - Choszczno
Konopnickiej 2
73-200 Choszczno

Pani dr. Lukianowicz jest moja lekarka od 2009 r.Jest wspaniala osoba.Rzetelnie zajmuje sie pacjetem,jest grzeczna i kulturalna.Leczy mnie w poradni i poswieca duzo czasu na wizyte .Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Helena

Niedziałkowskiego 4a
Choszczno

In my opinion Dr. Ela is the best doctor you can dream about.You are so blessed to have Her .I do believe she is the doctor who want to save your lives, she dedicated her whole life for You guys,i hope you realize what a diamond doctor you have

Opinia dodana przez: piotr

Choszczno

Łatwo jest w internecie szkalować czyjeś dobre imię,ale i też łatwo wychwalać pod niebiosa "po znajomości".Może administrator strony wprowadzi w regulamin zapis,żeby zarówno i negatywne i pozytywne opinie były poparte dowodami?Od lekarzy zależy nasze zdrowie i życie dlatego mamy prawo znać ich kompetencje zanim zaczną nas leczyć.Piszę akurat tutaj,bo jestem zainteresowana opiniami na temat tej Pani,ale uczciwymi,a te tutaj nie wszystkie na takie mi wyglądają.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie

Choszczno

Gorąco polecam tę Panią doktor! Bardzo dobre podejście do pacjenta, jasne tłumaczenie, poświęca dużo czasu na wyjaśnienia i odpowiedzi na pytania. Wszystko jak należy.

Czarnieckiego 9
73-200 Choszczno

Byłam w tym szpitalu tylko raz i mam porównanie z innymi placówkami. Moja ocena wyraża moje odczucia

23 Lutego 7b
73-200 Choszczno

Super lekarz,interesuje się chorym , chyba ona jedna z odziału wewnętrznego w Choszcznie.

Grunwaldzka 10a lok. 4

Staszica 14b/9