Internista Czechowice-Dziedzice

lekarz Grażyna Dyczek-Wejster

Internista, Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Zdrowie" mgr Maria Grygierzec
ulica Traugutta 18A
43-502 Czechowice-Dziedzice

Życzę każdemu choremu aby trafił pod "anielskie skrzydła" Pani Doktor Dyczek. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do chorego- nikt nie miałby problemu z zaufaniem do służby zdrowia. Lekarz z powołania!!!Dziękuję Pani Doktor:)

lekarz Agata Sowa

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Simed"
pl. Wolności 5
43-502 Czechowice-Dziedzice

Brak indywidualnego podejścia do pacjenta. Brak empatii, która w zawodzie lekarza powinna mieć miejsce. Wampir energetyczny. Znacie takich? Jeżeli nie wybierzcie się do Pani Agaty Sowy.
Opinia dodana przez: Bergamotka

lekarz Mirosław Greczka

Słowackiego 5
43-502 Czechowice-Dziedzice

Najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłem. Leczyłem się wcześniej u kilku internistów i zawsze były jakieś problemy- albo nieskuteczne leczenie, albo mało sympatyczny lekarz dla którego byłem problemem zamiast pacjentem. Tutaj zupełnie inaczej - chętnie tłumaczy skąd pojawiła się choroba, jak ją leczyć, dlaczego w ten a nie inny sposób, ile będzie trwało leczenie itp. itd.
Z całego serca polecam dr Greczkę
Opinia dodana przez: Wojciech

dr n. med. Roman Badowski

Legionów 48a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Osobiście nie polecam tego lekarza. Zgadzam się z jedną z powyżych opinii, iż lekarz ten z podejściem jakie reprezentuje nie powinien wykonywać swojego zawodu. Totalna ignorancja drugiego człowieka. Bardzo nieuprzejmy.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jarosław Kalarus

Internista, Kardiolog

NZOZ Falmed - Szpital J. Falkowski Sp. j.
ulica Krótka 4
43-502 Czechowice-Dziedzice

Lekarz z prawdziwym powołaniem, z wielkim zaangażowaniem, pełny profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem, bardzo pomocny i uprzejmy w kontaktach z pacjentem. Świadomość, że jesteśmy w tak dobrych rękach, jest dla nas ogromnym komfortem psychicznym. Bardzo polecamy i z całego serca życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz pomyślności i wszelkiego dobra w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Alicja i Jerzy

lekarz Helena Dziedzic

DIAGMED NZOZ
Sienkiewicza 8
43-502 Czechowice-Dziedzice

Helenka Dziedzic --- lekarz wspaniały , wrażliwy, uczynny pełny empatii. POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE, WYKONUJE KOMPLEKSOWE BADANIA NA KTORYCH SIĘ ZNA. Nie zamyka się na nowości medycyny , słucha i podejmuje działania ,które kontroluje. Życzymy zdrowia !!!

lekarz Małgorzata Latkowska

ul. Studencka 9/6
43-502 Czechowice-Dziedzice

FATALNY LEKARZ, BARDZOOOOOO NIE POLECAM !!!!
tzw " wywiad lekarski " u tej lekarki nie istnieje,
bagatelizuje odczucia pacjenta nt swojego stanu zdrowia, ignoruje to zupełnie
-nie chce przepisywac skierowań- np.prosiłam o skierowanie do pulmonologa po przebytym covidzie, nie dostałam.
-chce raz na pół roku robic badania kontrolne krwi i moczu, przepisuje z wielka łaską ( po covidzie chcialam na krew i mocz podstawowe badania, przeposała mi tylko krew)
-zawsze ...

lekarz Katarzyna Pławecka-Kotas

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "DIAMED" Sp. z.o.o.
Jana Kochanowskiego 4

lekarz Joanna Kajstura