Internista

Lekarz rodzinny, Internista

MDT Medical
ul. Pokorna 2 lok. U2

wizyta już od 8
SUPER - DOKTOR - wielu lekarzy leczyło - wiele moi chorób - ale Pan Doktor Jacek Gleba jest jak 2 w JEDNYM - lekarz ciał i duszy - polecam i pozdrawiam
Opinia dodana przez: Hanna
Prawdziwy lekarz pierwszego kontaktu.Widać że troszczy się o zdrowie pacjenta.Bardzo dużo rozmawia z pacjentem tłumacząc mu chorobę i metody leczenia a przy okazji bada ciśnienie, serce,płuca i inne rzeczy. Bardzo uprzejmy.Godny polecenia.Pozdrawiam pana doktora i życzę mu samych sukcesów w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej.
Opinia dodana przez: JÓZEF

lek. med. Alicja Cuchra

Kardiolog, Internista

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

wizyta już od 100
Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.
Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.

lekarz Beata Jackowska

Pediatra, Internista

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Do pani doktor udalem sie z prosba o wystawienie zwonienia lekarskiego. Mialem wypadek w Czechach, gdzie w czeskim szpitalu nie mieli mozliwosci wystawienia polskiego L4. Dr Szelogowska odmowila wystawienia zwolnienia lekarskiego na podstawie dokumentacji medycznej z czeskiego szpitala (opisane badania RTG, USG i diagnoza z kodem ICD10 2230 : zlamane zebro). Argumentowala, ze nie moze wystawic zwolnienia wstecznie na 3 dni - co jest nieprawda - zgodnie z przepisami mozna ...
Opinia dodana przez: Filip