Internista Głowno

Internista, Lekarz sądowy

PRYWATNA PRAKTYKA - LEKARSKA
Czarnieckiego 16
95-015 Głowno

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek, potrafiący słuchać pacjenta. Wizyty nie drogie, a czasami nawet za darmo przyjmie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania :)
Opinia dodana przez: anwa

lekarz Piotr Olejnik

EKG, Internista

Kilińskiego 25
95-015 Głowno

Poszłam do Pana Olejnika na przełomie listopada/grudnia i gdy zaczęłam mówić o moich problemach zdrowotnych, które towarzyszyły mi już od dłuższego czasu - ciągłe tycie, nabieranie wody - Pan Olejnik już nie dał mi dojść do słowa. Powiedział, że jedyna rada to "przestać jeść, bo on się w takie rzeczy nie bawi", stwierdzając przy tym, że "pani szuka sobie choroby na siłę". Nie dał mi nic powiedzieć o reszcie moich ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ewa Dębska

Gabinet Lekarski

95-015 Głowno

Zupelny brak empatii, a nawet podstawowych zasad dobrego wychowania. Pacjent traktowany po chamsku /w tej konkretnej sytuacji pacjentka z nadwaga/ to pozwolilo lekarce na komenrarze po nazwisku na caly oddział. Nie spotkalam w żadnej placowce takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Łukasz Wesołowski

Bielawska 15
95-015 Głowno

Najlepszy lekarz na świecie. Albo idę do Pana Wesołowskiego, albo do żadnego innego. Polecam wszystkim wizytę u Tego specjalisty. Najlepsze podejście do pacjenta. Jak człowiek z człowiekiem.
Opinia dodana przez:

dr JarosŁaw Kopera

Internista, Lekarz rodzinny

GŁOWNO

Głowno

Byłam u tego lekarza kilkakrotnie z dzieckiem.Moja opinia:
-dokładny i zaangażowany w leczenie
-trafne diagnozy ze znakomitym wyczuciem
-doświadczony
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lekarz Grażyna Lambert

Swoboda 17/19 lok. 1
95-015 Głowno

Serdecznie polecam. Dobry lekarz wszystko wyjaśnia. mimo, że telefonicznie i w okienku otrzymałam informację, że raczej nie zostanę przyjęta bo Pani doktor ma już opóźnienie i faktycznie tak było to Pani doktor mnie przyjęła i nie zostawiła na weekend w taki stanie. Pomogła. A leki w przystępnej cenie. Polecam
Opinia dodana przez: chory

lekarz Miłosz Klimecki

Internista, Lekarz rodzinny

Szpital
Wojska Polskiego 32/34
95-015 Głowno

Bardzo dobry fachowiec o rozległej wiedzy i to wyczuwa się już podczas pierwszej wizyty. Do tego niesamowity gawędziarz i żartowniś - boki zrywać :-) Polecam zwłaszcza tym, co się stresują, gdy idą do lekarza. Po samej wizycie człowiek czuje się już lepiej :-)
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Agnieszka Tarkowska-Wosik

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM"
ulica Kopernika 19
95-015 Głowno

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca.
Dziękuję i pozdrawiam,
Alicja Kołecka.
Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

lekarz Grzegorz Klejny

Oś. Kopernika blok 13 m.
95-015 Głowno

Nie polecam. Totalna ignorancja. Przy typowych objawach covid dostalem skierowanie do okulisty i antybiotyk na nerki.

lekarz Krzysztof Lewandowski

Pulmonolog, Internista

Zakopiańska 15
95-015 Głowno

Serdecznie NIE POLECAM tego pana.Z daleka proszę się trzymać od niego, bo z byle czym wysyla na szpital .Nawet ze zwykłym katarem.Poza tym wszystkich jak leci wysyla na test na covid i nakłada kwarantanne.Prosze omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Interniści w mieście Głowno