Filtruj terminy

Lekarze Internista Goczałkowice-Zdrój

lekarz Beata Matyszkiewicz

Internista, Reumatolog

43-230 Goczałkowice-Zdrój

Byłam pacjentką Pani dr Matyszkiewicz w Poradni Reumatologicznej w Tychach. ponad pięć lat, Niestety w ubiegłym roku Pani Doktor zmieniła miejsce zamieszkania . Uważam ,że jest lekarzem z powołania., cierpliwa , ludzka, empatyczna, oddana ,przede wszystkim świetnym lekarzem. Byłam rozczarowana kiedy usłyszałam, " Pani dr Matyszkiewicz już nie przyjmuje " Polecam szczerze ! Chciałam zaznaczyć , że po raz pierwszy spotkałam tak znakomitego lekarza a leczę się od 55 lat,
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Helena Dziedzic

43-230 Goczałkowice-Zdrój

Helenka Dziedzic --- lekarz wspaniały , wrażliwy, uczynny pełny empatii. POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE, WYKONUJE KOMPLEKSOWE BADANIA NA KTORYCH SIĘ ZNA. Nie zamyka się na nowości medycyny , słucha i podejmuje działania ,które kontroluje. Życzymy zdrowia !!!

dr n. med. Wojciech Jacheć

43-230 Goczałkowice-Zdrój

Bardzo uprzejmy, ludzki lekarz, fachowiec przez duże F, godny zaufania specjalista, takich lekarzy więcej

prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń

43-230 Goczałkowice-Zdrój

Często tytuły a praktyka to dwa światy. W przypadku Profesora Sieronia, praktyka i doświadczenie jest nadrzędne. Moja mama w wieku 80 lat dzięki jego wiedzy uniknęła podwójnej operacji na otwartym sercu. Mam pełne zaufanie do diagnozy i metod leczenia Pana Profesora
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Mariola Szendzielorz-Kubina

Polna 22
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Dzisiaj miała miejsce rozmowa z Internistą po odbyciu wizyty na Izbie Przyjęć (aktualnie przebywam w małej miejscowości, w której nie ma SOR). Nie było również wolnych karetuek pogotowia i dyspozytor zalecił o ile to możliwe pilne dojechanie do Izby z powodu zmian nagłych zmian wartości ciśnienia. Zaczęło się od rana 125/99 później 190/100 przy wysokim tętnie ponad 150 oraz po zażyciu leków Beta oraz catropril uległo obniżeniu do 160/90 z ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Elżbieta Sarna-Nowak