Internista Grudziądz

Internista, Endokrynolog

Poradnie Specjalistyczne
Roty Grudziądzkiej 6
86-300 Grudziądz

Spokojne podejście do pacjenta. Wyraźne zalecenia. Wszystko bez pośpiechu i bez zbędnego przyciągania.
Opinia dodana przez: Monika

NZOZ "Rządz-Mniszek" Sp. z o. o. w Grudziądzu
ulica Łęgi 12
86-300 Grudziądz

Wspaniałe podejście do Dziecka. Moja 2,5-lenia Córka spokojnie pozwala się zbadać dzięki sposobowi w jaki Pani Doktor przeprowadza wizytę, wprowadza fajną atmosferę rozmawiając z Dzieckiem i tłumacząc co zaraz będzie robić.
Nie traktuje pacjentów "taśmowo", wnikliwie stawia diagnozę i wyczerpująco o niej opowiada. POLECAM!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu
ulica Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Najlepszy doktor jakiego do tej pory spotkaliśmy. Mamy pełne zaufanie do doktora i leczenia jakie stosuje. Jest zawsze sympatyczny, uprzejmy i każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu. A że trudno dostać się na wizytę, to świadczy tylko o tym, jakim dobrym i kompetentnym jest doktorem. Omawia zmiany jakie zaszły od ostatniej wizyty, przeprowadza kompleksowe badania i jest godny polecenia innym pacjentom.

Moniuszki 17 lok. 19

bardzo kompetentna kobietka. Polecam
Internista Grudziądz lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Lekarz medycyny pracy, Internista

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Przeszedłem u Doktora zabieg kolonoskopii w Luxmedzie w Gdańsku na Morenie. Zabieg bezbolesny, profesjonalna diagnoza. Bardzo polecam i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Robert

Przychodnia na Strzemięcinie

Grudziądz

widzi pacjenta całościowo,stosuje metody homeopatii(ocenę stanu zdrowia pacjenta,leki homeopatyczne),jego spokój i podejście budzi zaufanie,to bardzo mądry i ciepły człowiek,znakomity diagnosta,wiele mu zawdzięczam -a znam go od wielu lat
Opinia dodana przez: horajecka

Poradnia chorób dziecięcych - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

A ja go lubię.
Dobrze zna sie na swojej robocie, zarówno na medycynie jak i wszelkich paragrafach/przepisach, potrafi pomóc, ale za to ma cięty język, bywa opryskliwy i jak jest poirytowany to potrafi dosłownie zabić wzrokiem.

w skrócie- jak ktos idzie do lekarza, żeby sie wyleczyć- ten daje radę. Jak z kolei ktoś chce być potraktowany z uśmiechem, pogadać, wyżalić sie, wyprosić jakieś nienależne/niepotrzebne badania czy zwolnienia- nie polecam
Opinia dodana przez: Piotr

NZOZ Centrum Medyczne - IKAR

86-300 Grudziądz

Nie polecam tego człowieka nikomu. Przyjmuje teraz w przychodni w osielsku.spedzilem u niego 25 min z czego 20 to pouczał mnie o skutkach palenia papierosów i ze moja choroba jest tym spowodowana. Od 10 lat pierwszy raz miałem problem z gardłem , 4 dni temu przewiało mnie bo na krótkim rękawku wychodziłem na dwór , a ten gbur aparcie twierdził , ze od papierosów. „ po co mam pana leczyć ...
Opinia dodana przez: Patryk

Przychodnia Jedynka
Klasztorna 9/11
86-300 Grudziądz

Osoba z mojej rodziny, która leczy się u pani doktor Stanisławskiej narzekała na jej podejście do pacjentów. Postanowiłam sprawdzić naocznie wiarygodność oceny i potwierdzam to co usłyszałam. Brak empatii i robi wrażenie, jakby była wiecznie niezadowolona, że musi przyjmować pacjentów w przychodni. Ciekawe jakie ma podejście gdy przyjdzie pacjent prywatnie. Nic chory się nie dowie o swojej chorobie, zapytana odpowiada choremu jakby chory ją denerwował, mina typu " a po ...
Opinia dodana przez: Urszula

NZOZ Centrum Medyczne - IKAR

Grudziądz

Zdecydowanie nie polecam. Lekarka jest niezyczliwa, wręcz arogancja, bagatelizuje dolegliwości pacjenta. Jestem w ciąży i przyszłam do pani doktor z zapaleniem pęcherza (po nieprzespanej nocy i z bólem i pieczeniem dróg moczieych). Dostałam no-spe i usłyszałam, że moje objawy to wina powiększającej się macicy i zmian fizjologicznych związanych z ciąża. Pani doktor w ogóle nie słuchała tego co mam jej do powiedzenia, nie chciała nawet wypisać zwolnienia z dnia który ...
Opinia dodana przez: Natalia

Interniści w Grudziądzu