Internista Grudziądz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Doktor bardzo delikatnie przeprowadził gastroskopię, nie narażając mnie na dodatkowy stres. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Opisał badanie udzielając odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo personel (pani asystująca przy zabiegu) ciągle uspokajała i mówiła do mnie co się dzieje. Takie rzeczy są bardzo ważne, zwłaszcza gdy podchodzi się do badania po raz pierwszy. Nie czułam bólu. Dziękuję! Polecam!
Opinia dodana przez: Natalia z Gdańska

Patryk Sobolewski

NZOZ Centrum Medyczne - IKAR

86-300 Grudziądz

Nie polecam tego człowieka nikomu. Przyjmuje teraz w przychodni w osielsku.spedzilem u niego 25 min z czego 20 to pouczał mnie o skutkach palenia papierosów i ze moja choroba jest tym spowodowana. Od 10 lat pierwszy raz miałem problem z gardłem , 4 dni temu przewiało mnie bo na krótkim rękawku wychodziłem na dwór , a ten gbur aparcie twierdził , ze od papierosów. „ po co mam pana leczyć ...
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Maria Maciejko-Czudy

Pediatra, Internista

NZOZ "Rządz-Mniszek" Sp. z o. o. w Grudziądzu
ulica Łęgi 12
86-300 Grudziądz

Wspaniałe podejście do Dziecka. Moja 2,5-lenia Córka spokojnie pozwala się zbadać dzięki sposobowi w jaki Pani Doktor przeprowadza wizytę, wprowadza fajną atmosferę rozmawiając z Dzieckiem i tłumacząc co zaraz będzie robić.
Nie traktuje pacjentów "taśmowo", wnikliwie stawia diagnozę i wyczerpująco o niej opowiada. POLECAM!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Jarosław Kleszowski

Poradnia chorób dziecięcych - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

A ja go lubię.
Dobrze zna sie na swojej robocie, zarówno na medycynie jak i wszelkich paragrafach/przepisach, potrafi pomóc, ale za to ma cięty język, bywa opryskliwy i jak jest poirytowany to potrafi dosłownie zabić wzrokiem.

w skrócie- jak ktos idzie do lekarza, żeby sie wyleczyć- ten daje radę. Jak z kolei ktoś chce być potraktowany z uśmiechem, pogadać, wyżalić sie, wyprosić jakieś nienależne/niepotrzebne badania czy zwolnienia- nie polecam
Opinia dodana przez: Piotr

Danuta Żaba

NZOZ Centrum Medyczne - IKAR

Grudziądz

Zdecydowanie nie polecam. Lekarka jest niezyczliwa, wręcz arogancja, bagatelizuje dolegliwości pacjenta. Jestem w ciąży i przyszłam do pani doktor z zapaleniem pęcherza (po nieprzespanej nocy i z bólem i pieczeniem dróg moczieych). Dostałam no-spe i usłyszałam, że moje objawy to wina powiększającej się macicy i zmian fizjologicznych związanych z ciąża. Pani doktor w ogóle nie słuchała tego co mam jej do powiedzenia, nie chciała nawet wypisać zwolnienia z dnia który ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Anna Mazur

Internista, Endokrynolog

Poradnie Specjalistyczne
Roty Grudziądzkiej 6
86-300 Grudziądz

Spokojne podejście do pacjenta. Wyraźne zalecenia. Wszystko bez pośpiechu i bez zbędnego przyciągania.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Paweł Szymański

Kardiolog, Internista

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu
ulica Sikorskiego 32
86-300 Grudziądz

Najlepszy doktor jakiego do tej pory spotkaliśmy. Mamy pełne zaufanie do doktora i leczenia jakie stosuje. Jest zawsze sympatyczny, uprzejmy i każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu. A że trudno dostać się na wizytę, to świadczy tylko o tym, jakim dobrym i kompetentnym jest doktorem. Omawia zmiany jakie zaszły od ostatniej wizyty, przeprowadza kompleksowe badania i jest godny polecenia innym pacjentom.

lekarz Jolanta Tężycka

Moniuszki 17 lok. 19

bardzo kompetentna kobietka. Polecam

lekarz Sławomir Trudnowski

ulica Wyspiańskiego 19
86-300 Grudziądz

Lekarz bardzo kompetentny, empatyczny.
Jestem zadowolony że do Niego trafiłem.
Za każdym razem zrobi więcej niż badanie podstawowe. Szczegółowo omówi wyniki laboratoryjne. Wyda zalecenia i sprawdza ich wykonanie. Odpowiada na pytania i udziela
Wyczerpujących odpowiedzi. Jest super.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Maciej Bukowski

Przychodnia na Strzemięcinie

Grudziądz

widzi pacjenta całościowo,stosuje metody homeopatii(ocenę stanu zdrowia pacjenta,leki homeopatyczne),jego spokój i podejście budzi zaufanie,to bardzo mądry i ciepły człowiek,znakomity diagnosta,wiele mu zawdzięczam -a znam go od wielu lat
Opinia dodana przez: horajecka

Interniści w Grudziądzu