Internista Iława

Agencja Świadczeń Medycznych Pielęgniarsko - Położniczych w Środowisku "Vita"
Ludwika Mierosławskiego 12
14-200 Iława

super Pani doktor, nie dość że piękna to i emanuje bardzo wielką wiedzą z zakresu medycyny zarówno tej podstawowej jak i specjalistycznej, a na dodatek ta Jej elegancja i uprzejmość oraz profesjonalizm to rzadkość wśród personelu lakarskiego

Kościuszki 9/12
14-200 Iława

pani doktor nie można nic zarzucić ale dalsza obsługa to porażka! nie odbierają telefonów albo rzucają tekstami "nie mam czasu" i odkładają słuchawkę a już ostatnia zagrywka odbieranie połączenia i rozłączanie się po 1 sekundzie przechodzi ludzkie pojęcie. przecież recepcjonistka nie wie z jaką sprawą dzwonisz? może przedawkowałeś insulinę ale ona ma to ...

Kościuszki 20B/10
14-200 Iława

Wspaniały lekarz. Bardzo miły a przy tym kompetentny, rzetelny. Pan doktor nie zostawi pacjenta w potrzebie.bardzo ale to bardzo polecam

NZOZ " ZDROWIE"

14-200 Iława

ZAMIAST PORADY DOWIEDZIALAM SIE ,ZE PANI DOKTOR JEST ZMECZONA I BARDZIEJ CHORA ODE MNIE .

Kasprowicza 1/141

Smolki 6