Internista Jarocin

dr hab. Jacek Piątek

Gastroenterolog, Internista

Jarocin

Dodaję swoją opinię nie będąć pod wpływem emocji. Już ochłonęłam. Trafiłam na pogotowie ze skierowaniem , 5 dni temu wypadł mi dysk. Do tego zauważyłam szereg niepokojących symptomów, które nigdy wcześniej nie pojawiały się u mnie, po wypadnięciu dysku np: bóle w klatce, ogromna potliwość, bardzo powiększony brzuch,gorączka, bardzo bolesne wybrzuszenie w górnej części uda z przodu i z tyłu, ból żylaka [który nigdy wcześniej nie bolał], zbyt częste oddawanie ...
Opinia dodana przez: Denisa

lekarz Radosław Bahłaj

Siedlemińska 4
63-200 Jarocin

Wysoka kultura osobista jak i wiedza. Z każdej wizyty jestem zadowolony bo wiem że można doktorowi ufać
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Krystian Andrzejczak

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDAN"
Wrocławska 38
63-200 Jarocin

jest przemiłym lekarzem. zawsze po ludzku wytłumaczy co i jak należy robić przy danym schorzeniu.zawsze uśmiechnięty i serdeczny.

lekarz Beata Wyremblewska-Lewandowska

63-200 Jarocin

Po dłuższym leczeniu się u Pani doktor mogę z czystym sumieniem polecić Jej usługi.Nigdy nie zaobserwowałem zniecierpliwienia, oraz nadmiernego pośpiechu.

lekarz Mariusz Fiszbach

JARMEDIC

Jarocin

Bardzo nieuprzejmy nie ma czasu dla pacjentów

lekarz Paweł Zygulski

Internista, Kardiolog

63-200 Jarocin

slabiutki jako lekarz, oschly i ordynarny...................................................................................................................................................................................................................................................................................

lekarz Aleksandra Florczyk

Przychodnia "ESKULAP"
Ojca Serafina Niedbały 20
63-200 Jarocin

Pani doktor nie jest godna polecenia. Człowiek cierpi na bóle a pani zapisuje ciągle te same leki, które wogóle nie skutkują.Nie ma reakcji na prośby o pomoc i zmienić coś w leczeniu. A ponadto trzeba czekać na długie terminy następnej wizyty nawet 4 miesiące. Panie w rejestracji są bardzo nie uprzejme, mają okropne podejście do człowieka.

lekarz Beata Morsztyn-Trzcińska

Os. Konstytucji 3 Maja 13/19
63-200 Jarocin

Trudno mówić o leczeniu. Podczas wizyty lekarz rozmawiał prywatnie przez telefon komórkowy. Recepta, którą otrzymałam została wypisana z błędami i nie można jej było zrealizować w aptece. To fakty, bez komentarza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Suwalska

lekarz Jacek Górny

Internista

Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.
ulica Szpitalna 1

Interniści w mieście Jarocin