Internista Jarocin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDAN"
Wrocławska 38
63-200 Jarocin

jest przemiłym lekarzem. zawsze po ludzku wytłumaczy co i jak należy robić przy danym schorzeniu.zawsze uśmiechnięty i serdeczny.

Siedlemińska 4
63-200 Jarocin

Wysoka kultura osobista jak i wiedza,lekarz na miarę dwudziestego pierwszego wieku Przez wielu lekarzy bylem leczony!!! a pan doktor mnie wyleczył -dziękuję!!! M

NZOZ JAR-MEDIC
ulica Hallera 9
63-200 Jarocin

Po dłuższym leczeniu się u Pani doktor mogę z czystym sumieniem polecić Jej usługi.Nigdy nie zaobserwowałem zniecierpliwienia, oraz nadmiernego pośpiechu.

dr hab. Jacek Piątek

Internista, Gastroenterolog

Jarocin

Dodaję swoją opinię nie będąć pod wpływem emocji. Już ochłonęłam. Trafiłam na pogotowie ze skierowaniem , 5 dni temu wypadł mi dysk. Do tego zauważyłam szereg niepokojących symptomów, które nigdy wcześniej nie pojawiały się u mnie, po wypadnięciu dysku np: bóle w klatce, ogromna potliwość, bardzo powiększony brzuch,gorączka, bardzo bolesne wybrzuszenie w górnej części uda z przodu i z tyłu, ból żylaka [który nigdy wcześniej nie bolał], zbyt częste oddawanie ...
Opinia dodana przez: Denisa

JARMEDIC

Jarocin

Bardzo nieuprzejmy nie ma czasu dla pacjentów

Os. Konstytucji 3 Maja 13/19
63-200 Jarocin

Trudno mówić o leczeniu. Podczas wizyty lekarz rozmawiał prywatnie przez telefon komórkowy. Recepta, którą otrzymałam została wypisana z błędami i nie można jej było zrealizować w aptece. To fakty, bez komentarza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksandra Florczyk

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Przychodnia "ESKULAP"
Ojca Serafina Niedbały 20
63-200 Jarocin

Pani doktor nie jest godna polecenia. Człowiek cierpi na bóle a pani zapisuje ciągle te same leki, które wogóle nie skutkują.Nie ma reakcji na prośby o pomoc i zmienić coś w leczeniu. A ponadto trzeba czekać na długie terminy następnej wizyty nawet 4 miesiące. Panie w rejestracji są bardzo nie uprzejme, mają okropne podejście do człowieka.

Poradnia Specjalistyczna
SIenkiewicza 14