Internista Jędrzejów

Internista, Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Specjalistyczna
3 Maja 64
28-300 Jędrzejów

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. Poświęca dużo uwagi swoim pacjentom. Interesuje się ich zdrowiem.

Opinia dodana przez: Andrzej

Przychodnia Rejonowa Nr 2
Chrobrego 4
28-300 Jędrzejów

prawdziwa przyjemność leżeć u pana doktora na oddziale, wysłucha poradzi znajduje czas. jako lekarz człek znający się na swojej pracy - godny polecenia tak jak i wszyscy na oddziale

Opinia dodana przez: maniek

Jędrzejów

Pani Doktor uratowała mi życie Mieszkam w sandomierzu w miescie nie ma hematologa wiec udałam się do Kielc po kompleksie badań ustaliła chorobe i zaczeła leczenie Trwa to juz 4lata Stanęłam na nogi chce mi się żyć Polecam bo życie jest jedno ;

NZOZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY ARTMEDIK
ulica Małogoska 25
28-300 Jędrzejów

W dniu 9.04.2016 r Pani doktor była u mnie z wizytą lekarską. Przemiła ,sympatyczna,wyrozumiała. Bardzo dokładnie mnie zbadała i przepisała odpowiednie leki. Irena Żurowska z ul. Wikaryjskiej

Opinia dodana przez: Lucyna

Sadowa 18
28-300 Jędrzejów

Nie polecam. Doktor potraktował osobę mi bliską jak śmiecia, tak dosłownie jak śmiecia. Zaczął wysmiewac chorobę pacjenta... Szkoda słów...

Przypkowskiego 10a

Przypkowskiego 10a