Filtruj terminy

Internista Kalwaria Zebrzydowska

lekarz Krzysztof Romańczyk

Bernardyńska 28
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Ciężko nazwać tą osobe lekarzem, jest chamski i bezczelny. Zachowuje sie jakby siedział w gabinecie za kare. Trafiłam do niego z powodu nieobecnosci mojego lekarza ,ale po wyjściu żałowałam ,że zdecydowałam sie na tą wyzyte. Poszłam z grypą po czym stwierdził ,że nic mi nie jest ,a nawet nie zajrzał do gardła. Uznał ,że jestem w super formie i jestem zdolna do pracy.

dr n. med. Tadeusz Ryłko

Pediatra, Internista

Miejska Przychodnia Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej
al. Jana Pawła II 7
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Jestem trzecim pokoleniem w rodzinie, którą od lat leczy doktor, moje dziecko - czwartym i napiszę tak: do tej pory wszystkie diagnozy były trafne. Świetny specjalista - Praktyk przez duże "P", nie teoretyk. Doktor przyjmie w razie uzasadnionej potrzeby nawet w nocy, niedziele i święta o ile jest akurat w domu. W obecnych czasach, to już rzadkość, nawet w prywatnych praktykach. Koszt wizyty kilkukrotnie niższy niż gdziekolwiek. POLECAM!

lekarz Zbigniew Potempa

Kalwaria Zebrzydowska

Witam, byłem kilkukrotnie u pana lekarza internisty Zbigniewa Potempy w Ośrodku Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Lekarz miły i uprzejmy. Raczej nie ma problemów z kolejkami. Lekarz poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi i odpowiada na zadane pytania w miarę wyczerpująco. W razie konieczności nie ma problemu z otrzymaniem skierowania do specjalisty, lecz też nie wysyła pacjenta do specjalisty, gdy jest to zbędne. Nie naraża więc pacjenta na niepotrzebne "gonienie" po specjalistach. ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Zbigniew Zimmer

Internista, Kardiolog

Brody - Budynek OSP
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Wysokie kompetencje merytoryczne,dociekliwość w wywiadzie,aktualność wiedzy,odpowiedzialność w zaleceniach i skuteczność terapeutyczna a także empatia i wysoka kultura osobista .
Opinia dodana przez: Stanislawa Anna

lekarz Piotr Cholewa

Stanisław Dolny 437

lekarz Marek Basista

ulica Rynek 32

lekarz Jerzy Podhorecki

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne WARMUZ"
MARII KONOPNICKIEJ 18

lekarz Mariusz Bębenek