Internista Kartuzy

NZOZ "OKO Brillowscy Kartuzy"
Majkowskiego 1
83-300 Kartuzy

Polecam bardzo dobry lekarz... Nie ma wad diagnozy są trafne szkoda ze takich lekarzy jest tak mało.

Dworcowa 2 gab 205
83-300 Kartuzy

16 rok współpracy z tym lekarzem, nie raz uratował mi życie i postawił na nogi. Wspaniały lekarz z powołania i wspaniały człowiek, który nigdy nie zostawia pacjenta w potrzebie. Polecam z czystym sumieniem tego lekarza i nie zamienię na żadnego innego lekarza

Opinia dodana przez: Madzia PL

marsz. Piłsudskiego 3
83-300 Kartuzy

Wart polecenia. Pan Bruno posiada długoletnie doświadczenie, które czyni go godnym zaufania.

Marta Gronkiewicz

Alergolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica Jeziorna 1
83-300 Kartuzy

W życiu, niestety, spotkałem wielu lekarzy. Pani Doktor jest jednym, z tych których można zaufać. Leczyłem się przez dobrych kilka lat i na tej podstawie stwierdzam, że jeśli tylko byłaby taka możliwość leczył bym się tylko u Pani Doktor. Dobrze potrafi leczyć w swojej specjalizacji ale i sprawy ogólne związane ze stanem zdrowia także nie sprawiają jej problemu. Przez te kilka lat zawsze była w stanie mi pomóc. A leki które przepisywała były skuteczne i dobrze dobrane. Zawsze można także dopytać o szczegóły a Pani Doktor cierpliwie odpowie.
Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jakub

Kartuzy

Pani doktor Danuta Choszcz budzi zaufanie pacjentów. Polecam!

Pani doktor Danuta Choszcz budzi zaufanie pacjentów. Polecam!

Pracownia diagnostyczna
Mściwoja II 9
83-300 Kartuzy

Dr. Kardiolog ktory budzi zaufanie! Profesjonalista w kazdym calu. Cierpliwie wysluchujacy pacjenta.

Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Magdalena Galant

Wizyty domowe, Internista

Kartuzy

Konkretna, miła oby więcej takich lekarzy, dziękuję za pomoc:)

Konkretna, miła oby więcej takich lekarzy, dziękuję za pomoc:)

ul. Floriana Ceynowy 7/gab. nr 10
83-300 Kartuzy

pierwsza wizyta jestem super zadowolona Polecam P doktor jak dla mnie idealna :) Oby wiecej takich lekarzy

Opinia dodana przez: ludwika

lekarz Paweł Witkowski

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

PCZ
F. Ceynowy
Kartuzy

moim zdaniem profesjonalista i z ogromną wiedzą. polecam :)

moim zdaniem profesjonalista i z ogromną wiedzą. polecam :)

Dworcowa 2/g.108
83-300 Kartuzy

Doświadczony, kompetentny, bardzo miły, wyjaśnia cierpliwie i bardzo szczegółowo proces chorobowy, zalecenia co do kuracji i leczenia omawia dokładnie. Chory po wizycie tego lekarza czuje się lepiej nawet psychicznie, co ma również bardzo duże znaczenie. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Agata