Internista Kędzierzyn-Koźle

dr n. med. Jacek Kowalczyk

Kardiolog, Internista

ulica Kozielska 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Doktor z powołania do pacjenta,polecam go każdemu.Same superlatywy.

lekarz Dariusz Szymański

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

U tego lekarza leczyłam się kilka lat temu i wspominam to bardzo pozytywnie. Pamiętam kiedy pewnego dnia obudziłam się z ostrym bólem brzucha to udałam się do swojego lekarza rodzinnego a on mnie skierował do wewnętrznego w szpitalu. Tam dowiedziałam się że nic mi nie jest (i tylko udaję) i przepisał mi ranigast. Dopiero obecny już mój mąż sam stwierdził, że nie będzie takich "głupot" słuchać i sam mnie zabrał ...

Jan Chyla

Internista

NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Szkoda że nie można wystawić oceny zero. Cham i prostak, dodatkowo bez kompetencji. Nie uprzejmy, pracuje za karę a stawiane przez niego diagnozy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Bardzo mi przykro,że starsi ludzie z powodu braku innej możliwości muszą korzystać z jego usług.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Piotr Kędzierski

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Profesjonalista godny polecenia. Bada przyczynę choroby, proponuje leczenie i konsekwentnie doprowadza do "postawienia pacjenta na nogi". Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Henryk Mazur

NZOZ HiB-Med
Ciasna 1
47-230 Kędzierzyn-Koźle

zdecydowanie polecam! bardzo dobry człowiek na odpowiednim stanowisku.

lekarz Gabriela Krajuszek-Schatt

Archimedesa 15
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny zaufania. Zawsze uprzejme i kulturalne zachowanie wobec pacjenta. Wnikliwa diagnoza i jasno wyklarowane zalecenia kończące wizytę. Szybko, konkretnie, skutecznie. Polecam Panią Doktor!

lekarz Tomasz Wantuła

ulica Kozielska 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dokladny i cierpliwy specjalista. Przed postawieniem diagnozy przeprowadza dokladne badania oraz dokonuje bardzo szczegolowej analizy.Nie wykazuje pospiechu i pochopnych decyzji.Godny zaufania i polecenia.Pacjentka - Liliana W.
Opinia dodana przez: Liliana Waz

lekarz Andrzej Marcyniuk

USG, RTG

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

kwoty prywatnych badań usg są w normie.
lekarz z dużą starannością podchodzi do każdego badania.
Posiada nowoczesny sprzęt.
Polecam

lekarz Ryszarda Janucik-Gągalska

Reumatolog, Internista

"Medicogen" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle

Specjalista godny polecenia. Lekarka ciepła cierpliwa, stawia diagnozy -prawidłowe.Duzo czasu poswieca pacjętowi.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Katarzyna Brawańska

Kardiolog, Internista

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Najgorsza lekarka z jaką było mi się spotkać. Wiecznie spóźniona. Zabiegana, nie poświęca czasu pacjentowi. Karty niepełne, brak wpisów na temat dolegliwości pacjenta, wszystko robione po łebkach na tzw. " odwal się"
Z biegiem czasu, kasa robi swoje i pacjenci nfz są traktowani jak gorsze zło, a Ci prywatni ciutkę lepiej...ciutkę bo nie przykłada się już ani tu ani tu

Interniści w Kędzierzynie-Koźlu