Internista Kędzierzyn-Koźle

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ HiB-Med
Ciasna 1
47-230 Kędzierzyn-Koźle

Polecam z całego serca, bardzo miły i odpowiedzialny lekarz. Szybko postawiona diagnoza, miła atomosfera w przychodni. Dobre podejście zarówno do dzieci jak i osób starszych, super!
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Jacek Kowalczyk

Internista, Kardiolog

ulica Kozielska 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Doktor z powołania do pacjenta,polecam go każdemu.Same superlatywy.

lekarz Dariusz Szymański

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

U tego lekarza leczyłam się kilka lat temu i wspominam to bardzo pozytywnie. Pamiętam kiedy pewnego dnia obudziłam się z ostrym bólem brzucha to udałam się do swojego lekarza rodzinnego a on mnie skierował do wewnętrznego w szpitalu. Tam dowiedziałam się że nic mi nie jest (i tylko udaję) i przepisał mi ranigast. Dopiero obecny już mój mąż sam stwierdził, że nie będzie takich "głupot" słuchać i sam mnie zabrał ...

lekarz Piotr Kędzierski

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Profesjonalista godny polecenia. Bada przyczynę choroby, proponuje leczenie i konsekwentnie doprowadza do "postawienia pacjenta na nogi". Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirka

Jan Chyla

Internista

NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Szkoda że nie można wystawić oceny zero. Cham i prostak, dodatkowo bez kompetencji. Nie uprzejmy, pracuje za karę a stawiane przez niego diagnozy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Bardzo mi przykro,że starsi ludzie z powodu braku innej możliwości muszą korzystać z jego usług.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Gabriela Krajuszek-Schatt

Archimedesa 15
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani Doktor stawia zawsze dobrą diagnozę, ma sporo wiedzy, jest kompetentna i uprzejma. Takiego Lekarza pierwszego kontaktu życzę wszystkim z całego serca.

Pozdrawiam z Pogorzelca :-)

lekarz Tomasz Wantuła

ulica Kozielska 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dokladny i cierpliwy specjalista. Przed postawieniem diagnozy przeprowadza dokladne badania oraz dokonuje bardzo szczegolowej analizy.Nie wykazuje pospiechu i pochopnych decyzji.Godny zaufania i polecenia.Pacjentka - Liliana W.
Opinia dodana przez: Liliana Waz

lekarz Andrzej Marcyniuk

Internista, USG

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

kwoty prywatnych badań usg są w normie.
lekarz z dużą starannością podchodzi do każdego badania.
Posiada nowoczesny sprzęt.
Polecam

lekarz Ryszarda Janucik-Gągalska

Internista, Reumatolog

"Medicogen" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle

Specjalista godny polecenia. Lekarka ciepła cierpliwa, stawia diagnozy -prawidłowe.Duzo czasu poswieca pacjętowi.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Mariola Adamska-Cholaś

Internista, Radiolog

ulica Racławicka 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor jest bardzo doświadczoną, kompetentną lekarką i stawia trafne diagnozy. Właściwie kieruje leczeniem pacjenta, udziela zrozumiałych informacji dotyczących stanu zdrowia. Posiada tzw. intuicję zawodową.
Bardzo poważnie traktuje to co robi, więc jeśli chcemy ją prosić o pomoc, trzeba wykazać się odpowiedzialnością i sumiennością w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Magda

Interniści w Kędzierzynie-Koźlu