Internista Końskie

ul. Południowa 93
26-200 Końskie

Bardzo uprzejma i miła osoba kompetentna podchodzi bardzo poważnie do problemu tłumaczenie choroby na wysokim poziomie naprawdę polecam byłem na kilku wizytach u pani doktor jestem zadowolony jej podejściem do pacjenta oby takich lekarzy jak najwięcej!!!!

Pan doktor Marian Sierant to lekarz z powołania.Ma doświadczenie
w leczeniu i rzetelnym pomaganiu chorym.Ma siłę przekonywania,potrafi rozmawiać z chorymi,kierować ich do właściwego działania na rzecz własnego zdrowia w czasie leczenia i rehabilitacji.Niezwykle trafnie stawia diagnozę i dobiera leki.

Pan doktor Marian Sierant to lekarz z powołania.Ma doświadczenie
Uratował życie najbliższej mi osoby. Pomyślnie kieruje jego powrotem do zdrowia.
Pan doktor ma wśród bardzo wielu pacjentów dobrą opinię.

Opinia dodana przez: elka 65 elka35

Prywatne Usługi Medyczne
Karolinowska 8
26-200 Końskie

To z tym P.dr rozpoczęła się moja przygoda z chorobą, która zakończyła się prawie 5 lat temu niezbędnym zabiegiem na sercu w Krakowie.Rozpoznanie trafne od razu.

Opinia dodana przez: dudka

ul. Zamkowa 21
26-200 Końskie

Lekarz godny polecenia. Zresztą sam został mi polecony przez kogoś innego i nie żałuję dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwie analizuje wszystkie objawy aby postawić odpowiednią diagnozę, zleca wszelkie potrzebne badania i przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem co jest też bardzo ważne, zwłaszcza w chorobach reumatologicznych. Chodzę do Pana doktora do gabinetu prywatnego w Końskich, ale również do szpitala w Starachowicach. Wielka szkoda, że Pan doktor od jakiegoś czasu nie pracuje już w koneckim szpitalu. Mam nadzieję, że wróci i to na stanowisku ordynatora ponieważ brakuje nam tutaj takich wybitnych specjalistów.

Opinia dodana przez: Pacjentka

26-200 Końskie

Uprzejmy, stonowany, posiadający dużą wiedzę, umiejący pokierować pacjentem, na prawdę godny polecenia internista.

Opinia dodana przez: Kuba

ul. Południowa 93