Internista Kostrzyn

Średzka 21
62-025 Kostrzyn

Jestem bardzo zadowolony. Uważam go za bardzo dobrego specjalistę. Duże doświadczenie spowodowało, że nie dając setek niepotrzebnych badań stwierdził mi właściwą diagnozę i zostały podjęte właściwe kroki w leczeniu.

Opinia dodana przez: Paweł

ulica Półwiejska 22
62-025 Kostrzyn

Dr Katarzyński jest dla mnie niedoścignionym "wzorem" kontaktu z pacjentem. Nie podważam Jego kompetencji, ponieważ nie miałem okazji, by je zaprezentował.

Zaprezentował natomiast festiwal chamskich i aroganckich uwag, m.in. przyrównując starszą osobę do starego samochodu, którego nie opłaca się naprawiać, bo nawet jeśli wymieni się jakąś część to samochód i tak pozostanie stary.
Sposób "rozmowy" doktora z pacjentem oraz Jego mniemanie o sobie pozostawiają wiele do życzenia.

Opinia dodana przez: Kuba

ENDOMED Buszkiewicz, Gabryniewski Spółka Jawna
ulica Obotrycka 8
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "ALMA" s.c.
Braci Drzewieckich 1

ul. Ignacego Paderewskiego 62/3