Filtruj terminy

Lekarze Internista Krapkowice

lekarz Mirosław Długosz

Opolska 9
47-300 Krapkowice

Prawdziwy lekarz z powołania, zawsze uśmiechnięty i sympatyczny. Jestem zachwycona podejściem do pacjenta i chęcią pomocy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Witold Jasiński

Internista, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAMED"
ulica Szkolna 7
47-300 Krapkowice

Bardzo dobry lekarz,poświęca się całkowicie dla chorych. Miły posiada wiedzę mimo swego wieku. Polecam

Roman Kucharski

Oddział Wewnętrzny
Krapkowice

Bardzo dobry lekarz. Potrafi wysłuchać uwaznie pacjenta i postawić trafną diagnozę. Kieruje na wiele badań pozwalających ustalić przyczynę choroby. Wzbudza bardzo duże zaufanie

lekarz Petra Kalisz

NZOZ KCZ sp zoo Oddział Wewnętrzny
Krapkowice

Lekarz całkowicie oddający się pacjentowi i swojej pracy.

lekarz Grzegorz Stanek

Pulmonolog, Internista

ulica Konpnickiej 1
47-300 Krapkowice

Jesli zaplacisz za wizyte- inny czlowiek. Na kase chorych- tragedia. Leczy- bez zbadania. Klamie w zywe oczy. Jesli poprosisz o skierowanie na podstawowe badania- wpada w scieklosc. Starszym osobom wciska kity. A do tego do karty wpisuje badania, ktorych wcale nid bylo. Absolutnie nie polecam. Nie wiem, jak ktos taki moze nazywac sie lekarzem!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Świstuń

Sądowa 1
47-300 Krapkowice

Długo chorowałam i leczyłam się u różnych lekarzy bez rezultatu. Trafiłam na doktora Tomasza, który przeanalizował moje wyniki, zlecił dodatkowe badania i odpowiednie leki i po zastosowaniu zaczęłam czuć się coraz lepiej. minęły 3 miesiące i dolegliwości ustąpiły. Zdecydowałam się żeby być pod stałą opieką doktora, mam do niego zaufanie, lubię kontakt z nim, polecam go moim znajomym.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Iwona Gajda

Internista, Lekarz rodzinny

Mieszka Pierwszego 14
47-300 Krapkowice

Chamska, ordynarna bez kultury i szacunku do innych ludzi. Wyrzuciła mnie z gabinetu ponieważ stwierdziła że byłam zarejestrowana na godzinę 13.30 a nie 16.30. Okazało się że to błąd systemu a nie moja wina.Ponieważ dalej chciałam zostać przyjęta odmówiła mi wystawienia skierowania na badania kreatyniny, które to badania są mi potrzebne przed zabiegiem. Kazała mi je zrobić prywatnie, chociaż jestem ubezpieczonym pacjentem i takie Świadczenia przysługują osobie ubezpieczonej na NFZ. ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Stanisław Kacała

zugil
Limanowskiego 1

lekarz Andrzej Żelowski

Internista, Gastrolog

Nowoczesne Centrum Medyczne LASER sp. z o.o.
Os. XXX-lecia 21
47-303 Krapkowice