lekarz Tomasz Świstuń

2,7
2,9

Długo chorowałam i leczyłam się u różnych lekarzy bez rezultatu. Trafiłam na doktora Tomasza, który przeanalizował moje wyniki, zlecił dodatkowe badania i odpowiednie leki i po zastosowaniu zaczęłam czuć się coraz lepiej. minęły 3 miesiące i dolegliwości ustąpiły. Zdecydowałam się żeby być pod stałą opieką doktora, mam do niego zaufanie, lubię kontakt z nim, polecam go moim znajomym.

Nie polecam tego lekarza bo w krótkim czasie byłam u niego trzy razy i na każdą dolegliwość mówi że wyleżeć w łóżku nie stresować się i odpocząć No ale jak po pięciu dniach brania różnych tabletek z apteki nie dajesz sobie rady No to chyba nawet to leżenie i odpoczywanie już nie pomaga nie rozumiem takiego podejścia do pacjenta tak jak mówią moi przedmówcy chyba wyjaśnia to tylko to że to jest brak wiedzy medycznej lekarz myśli że dolegliwości same przyjdą

Jestem zadowolony. Otrzymałem wyczerpujące informacje, zlecone zostały badania laboratoryjne..Polecam wszystkim

Jesli lekarz wyklucza przepukline bo stwierdza ze nie ma ujscia do pachwiny to ja sie pytam kto mu dał prawo do bycia lekarzem ?przez tego pana ktos moze stracic zycie . Nie ma pojecia ze istnieją rowniez innego rodzaju przepukliny . Brak podstawowej wiedzy medycznej .

Kompetentny lekarz, zależy mu na zdrowiu pacjenta. W razie potrzeby daje skierowanie na dalszą diagnostykę. Polecam.

Kompetentny lekarz, zależy mu na zdrowiu pacjenta. W razie potrzeby daje
skierowanie na dalszą diagnostykę. Polecam.

Doktor z życzliwym podejściem do pacjenta.Wszystko rzetelnie wyjaśni, poświęca odpowiednią ilość czasu. Polecam.

Dobry to wypisywania recept i leczenia kataru.

Dobry to wypisywania recept i leczenia kataru.

Jest bardzo nie miły. wybieracie innych lekarzy nie polecam go.

Jest bardzo nie miły. wybieracie innych lekarzy nie polecam go.

Jestem zadowolony z leczenia. Uważam go za kompetentnego lekarza. Ci co pisali te wcześniejsze opinie byli chyba złośliwi.

Jestem zadowolony z leczenia. Uważam go za kompetentnego lekarza.
Ci co pisali te wcześniejsze opinie byli chyba złośliwi.

Zgadzam się z opinią powyżej. Zero wiedzy i kompetencji. Nie wie, że oprócz wywiadu potrzebne są badania. Udaje znawcę wszystkich specjalności, a nie ma pojęcia żadnego pojęcia o medycynie. Nie powierzyłbym mu leczenia psa.