Internista Krynica-Zdrój

Sanatorium Lwigród
Nitribitta 6
33-380 Krynica-Zdrój

Ja jestem pacjentką z Nowego Sącza i muszę przyznać, że faktycznie to świetny lekarz z powołania. Jestem mu wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił. Polecam!

Opinia dodana przez: Jola

Witam.

Witam.
W przychodni spędza się zawsze długie godziny, bo Pani Doktor z każdym długo rozmawia. Mam jednak wrażenie, że często gęsto na prywatne tematy (zza drzwi słychać śmiechy, zresztą czasem słychać strzępy rozmowy). Ale nie to jest najgorsze. Pani Doktor dwukrotnie podważała opinie innych lekarzy, nie podając przy tym żadnej swojej diagnozy, nie zlecając żadnych badań. Ponieważ jestem w młodym wieku, odniosłam wrażenie, że traktuje mnie jak kogoś, kto chce naciągnąć ją na lekarskie zwolnienie, albo coś w tym rodzaju....jakby w młodym wieku, człowiek nie mógł cierpieć na reumatyczne schorzenia. Ba....jej wiadomości na temat podejrzewanego przez innego lekarza schorzenia często kłócą się z tym, co słyszałam wcześniej u innych specjalistów. Mam wrażenie, że Pani Doktor bazuje na wiedzy sprzed lat, nie doszkala się. Może jest skuteczna jako lekarz dla kuracjuszy w sanatorum, ale dla stawiania trudniejszej diagnozy - nie polecam. Wyczekałam się długie godziny, a zostałam z niczym, dalej cierpiąc.

Opinia dodana przez: Mariola

ul. Sądecka 10
34-700 Rabka-Zdrój

Nie szanuje ludzi i ich czasu. Spóźnia się po 2 h, na zwrócona uwagę reaguje bezczelnie i po chamsku. Szkoda nerwów

ul. Zamkowa 102
33-380 Krynica-Zdrój

Bardzo arogancki lekarz. Przekonany o swojej nieomylności. Przedmiotowe podejście do pacjenta. Najlepiej żeby pacjent nic od niego nie chciał. Ten człowiek nie powinien być lekarzem.

Opinia dodana przez: Piotr

ul. Stefana Rogozińskiego 12

Prostak i cham. Nie dość, że nie pamięta rozmowy z wizyty kilka dni wcześniej (USG tak samo nie wydane pacjentowi), to jeszcze ma czelność wyrzucić z gabinetu. Nie odpowiada na pytania, nie chce nawet SPRÓBOWAĆ wysłuchać, ignoruje wyniki badań.
OMIJAĆ ...

OMIJAĆ Z DALEKA, i tak nie będzie zainteresowany pomocą. Zbyt duże ego, za mały rozum.

Opinia dodana przez: Sylweriusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia w Jordanowie" Erb Leszek