Internista Krynica-Zdrój

lekarz Artur Szatkowski

Sanatorium Lwigród
Nitribitta 6
33-380 Krynica-Zdrój

Ja jestem pacjentką z Nowego Sącza i muszę przyznać, że faktycznie to świetny lekarz z powołania. Jestem mu wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił. Polecam!
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Wojciech Tada

ul. Zamkowa 102
33-380 Krynica-Zdrój

Bardzo arogancki lekarz. Przekonany o swojej nieomylności. Przedmiotowe podejście do pacjenta. Najlepiej żeby pacjent nic od niego nie chciał. Ten człowiek nie powinien być lekarzem.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Maciej Ziemiański

Internista, Endokrynolog

ul. Nowy Świat 17/2
34-700 Rabka-Zdrój

Una persona veramente professionale, competente e gentile
Una visita a mia moglie che soffre di problemi alla tiroide, fatta con calma e molta attenzione
Spiega al paziente in modo semplice, ma da specialista esperto e preparato, ogni singolo aspetto della situazione sanitaria
Consiglio a tutti coloro che avessero bisogno di una visita da un professionista endocrinologo di prenotare da questo professore
Ne saranno certamente entusiasti anche loro
Opinia dodana przez: Giuliano

lekarz Janina Strzembosz-Półrola

Internista, Reumatolog

Szpital Powiatowy
JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO 142

Witam.
W przychodni spędza się zawsze długie godziny, bo Pani Doktor z każdym długo rozmawia. Mam jednak wrażenie, że często gęsto na prywatne tematy (zza drzwi słychać śmiechy, zresztą czasem słychać strzępy rozmowy). Ale nie to jest najgorsze. Pani Doktor dwukrotnie podważała opinie innych lekarzy, nie podając przy tym żadnej swojej diagnozy, nie zlecając żadnych badań. Ponieważ jestem w młodym wieku, odniosłam wrażenie, że traktuje mnie jak kogoś, kto ...
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Jadwiga Kawwa

Internista, Kardiolog

ul. Sądecka 10
34-700 Rabka-Zdrój

Nie szanuje ludzi i ich czasu. Spóźnia się po 2 h, na zwrócona uwagę reaguje bezczelnie i po chamsku. Szkoda nerwów

lekarz Anna Sudyka

Internista, Lekarz farmakolog

Sanatorium Uzdrowiskowe "ABATON" Spółdzielnia Pracy w Krynicy-Zdroju
ulica Cicha 4/6
33-380 Krynica-Zdrój

Niestety nie polecam. Od początku Pani doktor bagatelizowała moje problemy i objawy. Podczas każdej wizyty mówiłam jej, że mimo leków czuje się coraz gorzej, a usłyszałam że przesadzam. Na pytanie o zrobienie dodatkowych badań powiedziała, że nie trzeba bo nic się takiego nie dzieje. W końcu zmieniłam lekarza. Co się okazało? Od początku była źle dobrana dawka, za słaba i zamiast zatrzymać rozwój choroby, choroba pogłębiła się u mnie bardzo. ...
Opinia dodana przez: Klaudia

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

lekarz Elżbieta Mirek-Zielonka

Internista

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ziemiańscy - Poradnia medycyny rodzinnej
ulica Podhalańska 21 D

lekarz Franciszek Mrózek