Internista Kudowa-Zdrój

szpital publiczny

57-300 Polanica-Zdrój

polecam każdemu tak dobrego i miłego lekarza pamietam go jeszcze z czasów w mojej miejscowości niestety teraz się wyprowadził :(

Szczawno-Zdrój

Bardzo dobry,uprzejmy i warty polecenia tym ktorzy szukają dobrego lekarza.

Bardzo dobry,uprzejmy i warty polecenia tym ktorzy szukają dobrego lekarza.

ulica Walecznych 7/1
57-300 Kłodzko

Bardzo miła i kompetenta pani doktor.Godna polecenia.Dokładnie potrafi objaśnić chorobę i sposób jej leczenia.Zawsze interesuje się samopoczuciem pacjenta.

pl. św. Małgorzaty 1-2
58-100 Świdnica

Pan dr. Zbigniew Kaczmarczyk jest moim lekarzem POZ w Świdnicy. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że to wspaniały, ciepły, życzliwy lekarz i człowiek, zawsze gotowy nieść pomoc i dobrą radę swoim pacjentom. Nigdy nie robi problemów, kiedy jest potrzebne jakieś skierowanie lub recepta, zawsze cierpliwie wysłucha, zbada, coś doradzi i pomoże. Interesuje się pacjentem i przebiegiem jego choroby, analizuje stan zdrowia i wkłada w to całe serce. Ma bardzo duże zrozumienie i szacunek dla ludzi, a także fantastyczne, bezstresowe i konkretne podejście do pacjenta, co jest raczej rzadkością wśród lekarzy. Na dr. Kaczmarczyka zawsze można liczyć, kiedy np. nie ma już do niego wolnych miejsc, zawsze zgodzi się poświęcić swój czas i przyjąć dodatkowego pacjenta. Taki lekarz to skarb dla pacjenta. Gorąco polecam !!!

Opinia dodana przez: Pacjent ze Świdnicy

ESCULAP
KUDOWA ZDRÓJ
57-350 Kudowa-Zdrój

Jedna jedyna w swoim rodzaju. Wydaje sie ze najlepszy internista w województwie.

lekarz Zbigniew Goleń

Internista, Lekarz medycyny pracy

Kłodzka 1 / 5
Polanica-Zdrój

Fachowo udzielona porada. Leczenie skutaczne. Polecam korzystanie z usług Doktora.

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
57-300 Kłodzko

To była kolejna wizyta u specjalisty
Tym razem zostałem naleźycie zbadany i trafnie zdiagnozowany
Czuje sie po leczeniu znaczne lepiej
Polecam tego lrkarza !!!!!

To była kolejna wizyta u specjalisty
Tym razem zostałem naleźycie zbadany i trafnie zdiagnozowany
Czuje sie po leczeniu znaczne lepiej
Polecam tego lrkarza !!!!!

lekarz Beata Czapla

Internista, Lekarz medycyny pracy

Buczka 43/I/3
57-350 Kudowa-Zdrój

Fantastyczny lekarz, polecam

Fantastyczny lekarz, polecam

Kudowa-Zdrój

Bardzo ciepły i dobry lekarz polecam i dziękuję.

Bardzo ciepły i dobry lekarz polecam i dziękuję.

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Szpital
ulica Cicha 1
58-200 Dzierżoniów

Super fachowiec , konkretny w swoich opiniach i godny polecenia, nie owija w bawełnę faktów, po zawale czuję się świetnie

Opinia dodana przez: Grzegorz z Bielawy