Internista Lębork

Kusocińskiego 38

Jedyny lekarz do którego lubię chodzić,jest ok ,,,,,,,,,,,

Jedyny lekarz do którego lubię chodzić,jest ok ,,,,,,,,,,,

84-300 Lębork

nie mogę dostać się do endokrynologa i od sąsiadki otrzymałam informację ,że dr prowadziła poradnie tarczycową w przeszłości
wizyta była kompetentna i fajnie ,ze sa lekarze rodzinni ,którzy mają szersze zainteresowania
polecam

polecam

Lębork

Prosze Panstwa - rewelacja!!!. Lekarz naprawde uczciwy i godny polecenia. To co w nim cenie to to, ze zawsze mowi mi o moim zdrowiu prawde, a nie to co chce uslyszec. Wielu pewnie idac do lekarza chce uslyszec ze nic im nie dolega i ze musza brac witaminki, a jak katarek to antybiotyk.... tyle ze nie na tym - jak sie wydaje - medycyna polega. O kompetencjach lekarza niech tez swiadczy fakt - ze ma tytul naukowy - jak niewielu leborskich lekarzy.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PULS" JAROSŁAW KOSS
Zwycięstwa 4
84-300 Lębork

Pan doktor Kos jest kompetentnym lekarzem,zawsze względem mnie uprzejmy.Nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem jakichkolwiek badań czy skierowania do innego specjalisty.

A że czasami krzyczy.Ludzie kochani przyjmijcie dziennie tylu pacjentów wysłuchajcie ich i każdemu dostosuj leki i jeszcze tłumacz ,że należy się leczyć i dbać o zdrowie.A jeszcze każda babcia przyjdzie i musi byc dzisiaj przyjęta i robi zamieszanie w poczekalni to każdemu mogą nerwy puścić. On też jest tylko człowiekiem.

Opinia dodana przez: barbara

Armii Krajowej 24b lok. 12
84-300 Lębork

zawsze pomorze mi wyleczyc chorobe i przepisze odpowiednie leki da skierowania do specjalisty porozmawia o chorobie

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Wspaniały człowiek i lekarz. Jak sam mówi nie będzie wróżył z fusów i zleca bez problemów niezbędne badania. Prowadzi rzetelny wywiad i badania. Przypisuje tanie i trafione leki. Po wypisaniu ze szpitala otrzymałem recepty na leki za ponad 500zł po weryfikacji przez Pana Adriana i zmianie leków zapłaciłem 49 zł. Pominę fakt że przypisali leki , których zażywanie w tym samym czasie nie jest wskazane, co wytłumaczył mi ten lekarz. Dzięki Panu ja jeszcze żyję. Niestety po odejściu Pana ze Szpitala MSW w Bydgoszczy szczęście nas opuściło i moja żona przypłaciła to życiem. Jeżeli szukacie dobrego uczciwego lekarza to Pana Adriana polecam w 100%. Jeszcze raz Dziękuję Panie ( i tu choć bez tytułu ale napiszę DOKTORZE.

Opinia dodana przez: Sławomir Piotrowski

84-300 Lębork

Doświadczony lekarz, umiejący trafnie zdiagnozować chorobę. Nie potrzeba pół dnia spędzić pod gabinetem czekając na wizytę, gdyż p. dr skupia się konkretnie na dolegliwości, a nie skupia się na lęborskich plotkach.

Opinia dodana przez: Piotr

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum św. Franciszka z Asyżu w Lęborku"
aleja Wolności 40A
84-300 Lębork

Mam problemy z kręgosłupem od wielu lat i z tego tytułu odwiedziłam do tej pory wielu lekarzy. Dr Pilawski był pierwszym, który badanie przeprowadził w ciągu kilkunastu sekund, "oglądając" mój kręgosłup przez sweter, w który byłam ubrana (na siedząco). Bardzo szybko zalecił ćwiczenia i tyle. To na pewno każdemu się przyda, ale w moich problemach jakoś te ćwiczenia nie pomagają, tzn. nie rozwiązują problemu. Uważam, że zmarnowałam czas odwiedzając tego lekarza. Nie polecam, bo generalnie wizyta u niego to mało przyjemne i pomocne doświadczenie (przynajmniej w moim przypadku tak było).

Opinia dodana przez: Beata

84-300 Lębork

Także mogę jedynie potwierdzić poprzednią osobę, że pani dr BARBARA ŚWIĄDER WIŚNIEWSKA jest mało kompetentnym lekarzem. Do pacjentów odnosi się przedmiotowo a brak wiedzy zawsze wspiera

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lębork

super lekarz oby wiecej takich lekarzy w naszym szpitalu lekarz z powołania z usmiechem i zawsze z dobrą diagnozą