Internista Łomża

Szpital Wojewódzki w Łomży

18-400 Łomża

Doskonały lekarz, konsekwentnie dążący do wyleczenia pacjenta. Na podkreślenie zasługuje fakt, że, poza profesjonalizmem - jest świetnym, przemiłym człowiekiem. Opinie swą opoeram na wrażeniach z kilkukrotnej hospitalizacji na Oddziale Obserwacyjno - Zakaźnym, kierowanym przez Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Jacek A. Konopka

Specjalistyczne Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne przy "Polskiej Grupie Farmaceutycznej" sp. z o.o.
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 82
18-400 Łomża

fantastyczny lekarz, ciepły, życzliwy, chcący pomagać ludziom, taka dr. Judym ????????
dlaczego pozostali lekarze nie są tacy jak Ona, świat był by inny więcej takich jak Ona, ale czy to możliwe - chyba nie , ale dlaczego????????????????????????????????????????????????????????????????
Opinia dodana przez: robert

lekarz Piotr Lisowski

Internista, Chirurg ogólny

PromedPol Centrum Medyczne
Wojska Polskiego 59
18-400 Łomża

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

Diagnostyka Laboratorium oddziału Białystok
Kazańska 2
18-400 Łomża

Z Panem Doktorem zetknęłam się w przychodni Elmed w Łomży kilkakrotnie. Za każdym razem byłam mile zaskoczona podejściem do mnie jako pacjentki i niezwykłą wprost uprzejmością. Szkoda, że ów lekarz nie pracuje tutaj na stałe. Polecam i dziękuję, Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

Prusa 12/6
18-400 Łomża

Z wielką łasko cie może przebada Badania każe ci robić prywatnie bo narodowy fundusz zdrowia płaci mu za mało i za długo
Opinia dodana przez: kamil

Słowackiego 11 lok. 10