Internista Łomża

Szpital Wojewódzki w Łomży

18-400 Łomża

Wspaniały człowiek i oby więcej takich specjalistów w słóżbie zdrowia jak Pan doktor Paweł Radom :) Trafiłam na pogotowie z bardzo silnym bólem brzucha i Pan doktor zajął się mną natychmist !!! Dziękuję :)

Opinia dodana przez: Emilia

Specjalistyczne Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne przy "Polskiej Grupie Farmaceutycznej" sp. z o.o.
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 82
18-400 Łomża

fantastyczny lekarz, ciepły, życzliwy, chcący pomagać ludziom, taka dr. Judym ????????
dlaczego pozostali lekarze nie są tacy jak Ona, świat był by inny więcej takich jak Ona, ale czy to możliwe - chyba nie , ale dlaczego????????????????????????????????????????????????????????????????

Opinia dodana przez: robert

lekarz Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Internista

PromedPol Centrum Medyczne
Wojska Polskiego 59
18-400 Łomża

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na własny rozwój – publikacje, szkolenia, udział w konferencjach, daje nadzieję na dobrze wykonaną pracę. Zabieg nie był dla mnie dyskomfortem, p. dr cały czas informuje co będzie robił, a przy tym ma bardzo lekką rękę do wykonywania wszelkich nakłuć i nacięć. Po zabiegu ponownie przypomina o wszelkich wskazaniach Na kolejnej wizycie po laserowej operacji żylaków metodą EVLT, dokładnie bada i informuje gdzie trzeba podać sklerozant. Tak rzetelnemu lekarzowi powierzyłam zabieg na drugiej nodze. Teraz cieszę się, że trafiłam do dr Piotra Lisowskiego. Lekkość w nogach i brak swędzenia niesamowicie poprawiło mój komfort życia.
Podczas jednej z wizyt widziałam, że chętnie dzieli się wiedzą z młodszymi – stażystce radiolog udzielał rad wskazując pozytywne i negatywne strony zdarzeń medycznych, informując przy tym jak sam to robi i dlaczego. Udostępnił także wzorzec dokumentacji jaki sam wypracował.
Za rok napiszę drugą opinię oceniając jak moje nogi funkcjonują po tych zabiegach.
Tymczasem dziękuję bardzo za polepszenie jakości mojego życia.

Opinia dodana przez: Barbara D.

Diagnostyka Laboratorium oddziału Białystok
Kazańska 2
18-400 Łomża

Z Panem Doktorem zetknęłam się w przychodni Elmed w Łomży kilkakrotnie. Za każdym razem byłam mile zaskoczona podejściem do mnie jako pacjentki i niezwykłą wprost uprzejmością. Szkoda, że ów lekarz nie pracuje tutaj na stałe. Polecam i dziękuję, Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet endokrynologiczny