Internista Łowicz

lekarz Lukasz Skoneczny

zoz lowicz

99-400 Łowicz

Szkoda tylko, że wcześniej chodziło się do innych lekarzy, nie wiedząc o tym doktorze. Dr Skoneczny jest jakby z innego świata, gdzie człowiek jest traktowany jak człowiek nie śmieć do zarabiania pieniędzy. Jego diagnoza jest trafna i podpowiedzi gdzie szukać pomocy jeśli potrzebna pomoc specjalistów wysyła do najlepszych specjalistów. Inni lekarze łowiccy to strata zdrowia i strata czasu i pieniędzy.
Opinia dodana przez: Aga

Marcin Chróścielewski

Iłowska 1/3/lok.13
99-400 Łowicz

Świetny człowiek i lekarz człowiek dusza bardzo uczynny i pomocny nie uważa każdej młodej osoby za symulanta
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Marzena Bąbińska-Zygmunt

Powstańców 37
99-400 Łowicz

Byłam umówiona na badanie wstępne do pracy do szanownej Pani doktor Bąbińskiej, dzień wcześniej przesłałam, zgodnie z prośbą pielęgniarki z którą rozmawiałam przez telefon, skan skierowania, przyszłam przed czasem, ale Pani Doktor miała kogoś u siebie. Gdy pacjent wyszedł odczekałam chwilę, i ośmieliłam się wejść do Pani Doktor, zostałam wyproszona, Pani Doktor rozmawiała przez telefon i jadła. Moja wizyta powinna się rozpocząć 15 minut wcześniej. Po chwili wyszła do mnie ...

lekarz Anna Mączyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Osiedle Bratkowice 23/17
99-400 Łowicz

Bardzo profesjonalny lekarz. Jest moja dr rodzinną, cieszę się że do Niej trafiłam. Duża wiedza i fachowość, dokładne badanie internistyczne, nie ma problemu z uzyskaniem skierowań na dodatkowe badania. Część ludzi uważa że jest nieprzyjemna , nie potwierdzam tej opinii. Jest miła, aczkolwiek stanowcza i konkretna. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krystyna Diehl-Drobnik

Turystyczna 4
99-400 Łowicz

Młoda duchem dostępna w każdym momencie

lekarz Anna Matych-Czekańska

Chełmońskiego 4/-
99-400 Łowicz

Osoba bez empatii i kompetencji, niechlujna i nie umiejąca słuchać. Pacjenta ma za nic, mamona przesłoniła wszystko, idzie na ilość nie n jakość. Omijać szerokim łukiem

lekarz Paweł Borowski

Przychodnia specjalistyczna im. dr Stanisława Rotstada
Ułańska 28
99-400 Łowicz

Jestem pod wrażeniem. Rzadko spotyka się lekarza mającego tak dobre podejście do pacjenta, który naprawdę chce pomóc. Polecam! :)
Opinia dodana przez: łowiczanka

lekarz Stanisław Przekopowski

Internista, Psychiatra

Bolimowska 14/18B
99-400 Łowicz

Przy leczeniu depresji i stanów lękowych - dobrze dobrane leki, przywracające równowagę emocjonalną, żadne silne nie otumaniajace, nie uzależniające. Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anetta Stadnicka