Internista Łowicz

Iłowska 1/3/lok.13
99-400 Łowicz

Doktor poświęcił mi sporo czasu na zdiagnozowanie mojej choroby, dając przy tym bardzo dużo badań. Uprzejmy, pomocny i dał mi bardzo dużo rad. A z diagnozą trafił w 10 czego nie mógł zrobić inny lekarz

Przychodnia specjalistyczna im. dr Stanisława Rotstada
Ułańska 28
99-400 Łowicz

Jestem pod wrażeniem. Rzadko spotyka się lekarza mającego tak dobre podejście do pacjenta, który naprawdę chce pomóc. Polecam! :)

Opinia dodana przez: łowiczanka

zoz lowicz

99-400 Łowicz

Wspaniały lekarz. Przemiły człowiek. Lekarz z powołania. Uprzejmy i wyrozumiały dla osób w podeszłym wieku. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Ania

Bolimowska 14/18B
99-400 Łowicz

Przy leczeniu depresji i stanów lękowych - dobrze dobrane leki, przywracające równowagę emocjonalną, żadne silne nie otumaniajace, nie uzależniające. Lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Małgorzata

Turystyczna 4

Młoda duchem dostępna w każdym momencie

Młoda duchem dostępna w każdym momencie

lekarz Anna Matych-Czekańska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Chełmońskiego 4/-
99-400 Łowicz

Osoba bez empatii i kompetencji, niechlujna i nie umiejąca słuchać. Pacjenta ma za nic, mamona przesłoniła wszystko, idzie na ilość nie n jakość. Omijać szerokim łukiem

lekarz Marzena Bąbińska-Zygmunt

Lekarz medycyny pracy, Internista

Powstańców 37
99-400 Łowicz

Po wejściu do gabinetu Pani plotkowała sobie przez telefon z koleżanką pytając "jakie ma plany na wakacje?" Przez około 15min. Pomijając to ze czekałam na wizytę 2h ponieważ było lekkie opóźnienie. Zwróciłam uwagę żebyśmy szanowali swoj czas. Pani doktor powiedziała żebym znalazła sobie innego lekarza albo czekała dalej wypraszając mnie z gabinetu. Czekałam cierpliwie, ale gdy przychodziła moja kolej Pani prosiła inne osoby z kolejki umówione na inna godzinę. Zwróciłam uwagę ze byłam umówiona 3h temu, czekając kolejna godzinę i Pani wyprosiła mnie słowami "Pani sobie znajdzie innego lekarza"
Nie polecam, nie szanuje swoich pacjentów i jest bardzo niekompetentną osoba.

Opinia dodana przez: Ola

lekarz Anna Mączyńska

Lekarz rodzinny, Internista

Osiedle Bratkowice 23/17
99-400 Łowicz

Pani doktor robi łaskę, że w ogóle przyjmuje pacjenta i to z paragonem tegoż w ręku. Jest bardzo nie przyjemna w związku z tym zostawiam negatywną opinię wziąwszy pod uwagę to tak jak ten lekarz traktuje człowieka. Nie polecam.

Jana Pawła II 145

Przychodnia