Internista Lubań

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
59-800 Lubań

Bardzo kompetentny lekarz. Tworzy serdeczną atmosferę podczas badań. Zainteresowany postępami leczenia pacjenta. Bardzo osobiste, pełne kultury podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: JANUSZ

Armii Krajowej 7a/3
58-800 Lubań

Kompetencja czyli;jasne tłumaczenie istoty choroby,trafne leki,odpowiada na każde pytanie pacjenta jest sympatyczny - godny polecenia.
Kazimierz Kubrak,Bolesławiec

Kazimierz Kubrak,Bolesławiec

Praktyka Lekarska
Kazimierza Wielkiego 11
59-800 Lubań

U dr. Pawłowskiego leczę się ja, leczy się moja mama.
Wyleczył już u mnie niejedno przeziębienie, zatrucie, grypę.
Mama z nadciśnieniem jest pod stałą opieką doktora, a ciśnienie pan doktor wyregulował... bez potrzeby pobytu w szpitalu.
Zdecydowanie polecam!

U dr. Pawłowskiego leczę się ja, leczy się moja mama.
Wyleczył już u mnie niejedno przeziębienie, zatrucie, grypę.
Zdecydowanie polecam!

lekarz Krzysztof Kowalik

Internista, Lekarz rodzinny

Praktyka Lekarska "Twój Lekarz" s.c.
ulica Okrzei 6
59-800 Lubań

Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Lekarzy nie należy osądzać po słowach, sposobie ubierania, po ilości uśmiechów etc... ale po wynikach leczenia. Miałam przypadek silnej alergii, pan dr podszedł do mojej osoby bardzo poważnie i fachowo, udzielił profesjonalnej pomocy,za co bardzo dziękuję i jestem ogromnie wdzięczna. Uważam, iż jest to bardzo dobry lekarz, który żadnego chorego nie zostawi bez pomocy. Polecam gorąco.

Pogodna 1a
59-800 Lubań

Na wstępie słowo o kryteriach, jeśli pacjent ma oceniać :kompetencję, podejście czy uprzejmość to niech idzie do fryzjera .A poważnie na temat profesjonalizmu ( brakuje w kryteriach) powiem zawodowiec. Dr Andrzej Wydra ma cechę diagnozowania choroby przy pomocy wielu symptomów i ważnych informacji po rozmowie z pacjentem. Powiem wam że na przestrzeni 2 wieków ( od lat 80) nigdy się nie pomylił i zawsze pomógł wyzdrowieć. A ostatnio stosując np, ziołowych leków spowodował skuteczną poprawę wyników. Dr. Andrzej Wydra - profesjonalista, zawodowiec.

Opinia dodana przez: Andrzej D.

Willowa 50
59-800 Lubań

Bardzo nieuprzejma osoba. Sprawia wrażenie, jakby pracował na prowincji za karę. Podważył kompetencję lekarza specjalisty, który zlecił niezbędne badania właściwe mojemu schorzeniu. Nie umiem ocenić kompetencji tego lekarza, ale dostałam w rezultacie to, czego oczekiwałam. Niemniej jednak uważam, że lekarz powinien wykazywać chociaż minimum kultury osobistej i odpowiedzieć na "dzień dobry", czy "do widzenia". Tonem swojego głosu niemal wyrzucił mnie z gabinetu. Nie polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Aneta

NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań

NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4

lekarz Regina Semaniuk