Internista Miechów

32-200 Miechów

Najlepszy Internista w Miechowie, z olbrzymią wiedzą, kompetentny i uprzejmy. Zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: D

32-200 Miechów

WSPANIAŁY LEKARZ.POSIADAJĄCY DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ.CIERPLIWY DLA PACJENTA.GORĄCO POLECAM.

32-200 Miechów

Praktyką w Luxmedzie gdzie miałem tą wątpliwą przyjemność poznać, pomimo opłacanego abonamentu na realizację badań z krwi, jest w momencie skierowania na zabieg kasować pacjentów na 260pln. Badanie opiewa Morfologię, Sód, Potas, Wapń, TSH, HCV, Glukoza, APTT, INR (nic specjalnego). Zapisałem się do ww. po skierowanie na wykonanie tych samych badań w Diagnostyce na rach NFZ który opłacam 30 lat. Zostałem wyśmiany jakimś regulaminem. Lekarka ta pracuje również dla NFZ to też ponownie poprosiłem aby skorzystała z innej pieczątki wpisując mnie na listę pacjentów, bo przez jeszcze 1,5h godziny przyjmuje ona pacjentów również na fundusz. W odpowiedzi dostałem informacje że nie zostałem wcześniej zapisany i nie ma takiej możliwości. Ta karykatura lekarza po przytoczeniu przyrzeczenia Hipokratesa wyrzuciła mnie z gabinetu. Co najmniej 15 lat opłacam Luxmed i wiele razy zdarzyło się że w całym roku nie miałem realizowanych żadnych zleceń na badania. W konsekwencji pojechałem do rejonowej przygodni i dostałem skierowanie aby na nast. dzień udać się z wynikami do szpitalnego anestezjologa na konsultacje przed zabiegiem. Ta kobieta powinna mieć odebraną możliwość leczenia kogokolwiek. To chora kobieta bez powołania, bez empatii, robiąca na złość swoim pacjentom.

Opinia dodana przez: Chory na raka

lekarz Barbara Michcik

Alergolog, Internista

ulica Adama Mickiewicza 3

lek. dent. Lucyna Mróz-Moskwa

Internista, Stomatolog

ulica Piłsudskiego 12

lekarz Lucyna Mróz-Moskwa

Internista, Stomatolog

JARMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE TOP-MED
ul. Józefa Piłsudskiego 12

ulica Wesoła 8