Lekarze Internista Mikołów

lekarz Aleksandra Zoń-Giebel

Internista, Reumatolog

ulica Botaniczna 7 c
43-195 Mikołów

Pani Doktor ma doskonałe podejście do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad. Pomimo pandemii nie boi się zbadać pacjenta, a nie jak inni "specjaliści" tylko praktykują teleporady. Wnikliwie przegląda dotychczasową dokumentację medyczną i potrafi zalecić skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Joanna Ciosek

Łączna 28
43-195 Mikołów

Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Ciosek... Fachowa, uprzejma, chce i umie wytłumaczyć na czym polega problem i jego leczenie (co dodatkowo świadczy o kompetencji). Uprzejma i miła. Potrafi też powiedzieć "to nie ja, z tym proszę do specjalisty xy"..
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Jarosław Pędras

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
43-190 Mikołów

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

43-190 Mikołów

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Paweł Piecha

Górnicza 15
43190 Mikołów

Lekarz, dokładnie i uważnie wykonuje usg. Odpowiada na każde pytania. Podczas USG się skupia, lecz po wykonaniu badania jest chętny na udzielanie odpowiedzi.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Leszek Kinasz

ks. Szafranka 9 lok. 64
43-190 Mikołów

Pan doktor dr.nauk.med. Leszek Kinasz bezboleśnie i bezstresowo przeprowadził u mnie koronarografie po zawale serca .

lekarz Alina Zakrzewska

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

miła sympatyczna, ciepła i spokojna... bardzo dobry stosunek do pacjenta i choroby, w gabinecie czułam sie bezpiecznie. polecam!

dr n. med. Piotr Oczadły

Krokusów 30
43-190 Mikołów

Polecam! Konkretne i zdecydowane działanie, trafna diagnoza jak i dobranie lekarstw.

lekarz Sabina Hajduk-Kubacka

Internista, Reumatolog

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Nie miła kobieta, nie słucha pacjenta. Na pierwszej wizycie wręcz mnie wyśmiała i doprowadziła do płaczu z jakim podejrzeniem przyszłam ale po badaniach jednak mnie zdiagnozowała i wyszło na moje. Druga wizyta była Ok, choć lekarka rugała jakąś starszą kobietę na korytarzu. Przy umawianiu trzeciej wizyty dostałam burę, w sumie nie wiadomo za co, z krzyków lekarki dowiedziałam się, że NFZ jest niedofinansowany i „jest ich (reumatologów) za mało. Bałagan, ...
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Aleksandra Kaczmarek

Ziołowa 3
43-190 Mikołów

Ja jestem zadowolona z Pani Doktor Aleksandry Kaczmarek. Jeszcze nigdy nie odczułam, aby Pani doktor przyjęła mnie z łaska ( jak wyżej pisze), za każdym razem, przeprowadza wywiad z czym się zgłosiłam, za każdym razem mnie zbada, bez proszenia. Dla mnie Pani doktor Aleksandra zawsze jest uprzejma, zawsze odpowie na pytania,które mnie interesuja, zawsze poświęci tyle czasu ile trzeba. Ja bardzo polecam panią doktor i zapewne jeszcze nie raz wrócę ...
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Jordan Hadasik

ulica Powstańców Śl. 11
43-190 Mikołów

Pan pominął sie z powołaniem bo lekarzem nazwac go nie mozna. Wezwany do mojego umierającego ojca stwierdził ze wszystko w normie, traktując go przy tym jak człowieka gorszej kategorii. To co mamy na wypisie z wizyty pogotowia nadaje sie do prasy, i telewizji. Skandal, ocenić człowieka umierającego na rozsiany proces nowotworowy, jako zdrowego w skali 10/10. Tata zmarł dzień później po ocenie pana "doktora". Zero empatii czy wyrozumiałości. Pan jest ...

lekarz Elwira Zalejska

Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
43-190 Mikołów

Pani Zalejska kieruje się zasadą cytuję "jeszcze Pani oddycha, więc przyjazd na nocny dyżur był niepotrzebny"
Opinia dodana przez: Pacjent

Centrum Zdrowia w Mikołowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Waryńskiego 2

lekarz Zbigniew Michalak

Internista, Kardiolog

Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich "LeK"
ks. Józefa Szafranka 9

lekarz Piotr Marcisz