Internista Mikołów

lekarz Leszek Kinasz

ks. Szafranka 9 lok. 64
43-190 Mikołów

Pan doktor dr.nauk.med. Leszek Kinasz bezboleśnie i bezstresowo przeprowadził u mnie koronarografie po zawale serca .

lekarz Aleksandra Kaczmarek

Ziołowa 3
43-190 Mikołów

Dwukrotnie miałam kontakt z Panią doktor Kaczmarek. Pierwszy raz jeszcze przed pandemia gdy były normalne wizyty w przychodni. Pani doktor nie dołożyła starań żeby mnie zbadać. Gdybym wyraźnie o to nie poprosiła nie zajrzała by mi nawet do gardła. Nie osłuchała mnie. Byłam u niej w piątek rano i miałam wrażenie że potraktowała mnie tak jakbym chciała tylko dostać od niej L4. I dostałam 1 dzień w poniedziałek musiałam ponownie ...

lekarz Jordan Hadasik

ulica Powstańców Śl. 11
43-190 Mikołów

Specyficzny, lecz konkretny. Nic więcej nie mam do dodania bo nie jestem poetą.............................................................................................................................

lekarz Alina Zakrzewska

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

miła sympatyczna, ciepła i spokojna... bardzo dobry stosunek do pacjenta i choroby, w gabinecie czułam sie bezpiecznie. polecam!

lekarz Paweł Piecha

Górnicza 15
43190 Mikołów

Lekarz z prawdziwego powołania mimo zmiany miejsca zamieszkania wciąż zostaje jego pacjentka uprzejmy miły ma cierpliwość do "trudnych pacjentów" do których zapewne należę jego diagnozy za każdym razem trafne szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Aleksandra Zoń-Giebel

Internista, Reumatolog

ulica Botaniczna 7 c
43-195 Mikołów

Pani Doktor ma doskonałe podejście do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad. Pomimo pandemii nie boi się zbadać pacjenta, a nie jak inni "specjaliści" tylko praktykują teleporady. Wnikliwie przegląda dotychczasową dokumentację medyczną i potrafi zalecić skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Piotr Oczadły

Krokusów 30
43-190 Mikołów

Polecam! Konkretne i zdecydowane działanie, trafna diagnoza jak i dobranie lekarstw.

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22
43-190 Mikołów

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Sabina Hajduk-Kubacka

Internista, Reumatolog

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Bardzo polecam Panią dr Kubacką, jest prawdziwym ekspertem w swej specjalizacji. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, a co najważniejsze, potrafi wytłumaczyć pacjentowi czym jest choroba, na czym polega, jak postępuje, w jaki sposób będzie podjęte leczenie. Jest na bieżąco z trendami i nowymi metodami diagnozowania/leczenia chorób, by skuteczniej przeciwdziałać chorobom - to świetnie pokazuje oddanie w zdobywaniu jeszcze większej wiedzy w swej specjalizacji. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest to ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Joanna Ciosek

Łączna 28
43-195 Mikołów

Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Ciosek... Fachowa, uprzejma, chce i umie wytłumaczyć na czym polega problem i jego leczenie (co dodatkowo świadczy o kompetencji). Uprzejma i miła. Potrafi też powiedzieć "to nie ja, z tym proszę do specjalisty xy"..
Opinia dodana przez: Aleksander

Interniści w mieście Mikołów