Internista Mińsk Mazowiecki

05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz ogromną wiedzą i pasją. Posiada ten unikalny 6 zmysł lekarski, nigdy nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Znakomity, życzliwy, przyjaźnie nastawiony do pacjenta profesjonalista. Prowadzi szczegółowy wywiad i dopiero na jego podstawie podejmuje decyzje o sposobie dalszego postępowania. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia Rodzinna MARIOLKA

05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniały, kompetentny lekarz. Przemiły, życzliwy człowiek. Osłuchowo nie ma lepszego lekarza w Mińsku. Pani Doktor jest niezwykle dokładna, słucha pacjenta, zleca badania w celu potwierdzenia diagnozy. Wyjątkowo dobry Człowiek.

Opinia dodana przez: DanielK

lekarz Lilianna Świderska

Internista, Lekarz rodzinny

Bagnista 14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani dr Świderska jest dokładna, sumienna, dociekliwa, gotowa zrozumieć, zaradzić, wesprzeć, poradzić. Profesjonalista jako lekarz i dusza człowiek. Polecam. Grażyna.

Opinia dodana przez: Grażyna

05-300 Mińsk Mazowiecki

Życzliwy dla pacjentów , umie słuchać , olbrzymie doświadczenie , doskonale tłumaczy chorobę i leczenie.Zawsze ma czas dla pacjentów.

Opinia dodana przez: HANNA

05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz ten zawsze wysłucha pacjenta oraz przepisze niezbędne badania w celu postawienia diagnozy. Jest osobą miłą w obyciu.

Z powodzeniem leczy m.in. nadciśnienie tętnicze przy wysokich wartościach początkowych (170/100) z wysokimi skokami (do 220/140 w moim przypadku). Po wykonaniu badań mających na celu wykrycie przyczyny i zażywaniu przepisanych leków wartości ciśnienia uległy całkowitemu unormowaniu w przeciągu kilku miesięcy.

Lekarza tego polecam zarówno do leczenia chorób krótkich (grypa, zapalenie oskrzeli, krtani. itp.) jak i leczenia chorób przewlekłych oraz wrodzonych, które zostały prawidłowo u mnie rozpoznane.

Stan chorego kontrolowany jest poprzez wizyty kontrolne oraz badania laboratoryjne i/lub obrazowe zależnie od choroby, na którą choruje pacjent.

Doktor nigdy nie bagatelizuje problemów pacjenta, jeżeli pacjent czuje uporczywy ból, może liczyć na odpowiednie badania obrazowe i inne w celu ustalenia przyczyny. Może także liczyć na skierowanie do specjalisty lub na L-4, o ile posiada ubezpieczenie NFZ.

Opinia dodana przez: Xn

Warszawska 106a
05-300 Mińsk Mazowiecki

Uprzejmość i bardzo duża wiedza, profesjonalzim, polecam.

Uprzejmość i bardzo duża wiedza, profesjonalzim, polecam.

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniały kompetentny Lekarz, cudowny Człowiek - ciepły, czuły, taktowny, o wysokiej kulturze osobistej. Czuję się bezpiecznie, będąc pod opieką Pani Doktor.

ul. Błonie 15/17
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo spokojna pani doktor, która robi swoje i nie zabawia pacjenta, tylko go leczy i nie ma tendencji do przesady.Bardzo polecam.

lekarz Marta Kwaczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim - Mińsk Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 42A
05-300 Mińsk Mazowiecki

Jako lekarz rodzinny Pani doktor sprawdza się bardzo dobrze. Diagnozy nawet w przypadku skomplikowanych schorzeń stawia w większości poprawne. Czasami diagnozuje trafniej niż specjalista. Dodatkowo jest bardzo uprzejma i dba o pacjenta. Jedyny minus to kolejki przed gabinetem.

lekarz Elżbieta Raczko

USG, Alergolog

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo miła Pani, ma świetne podejście do maluszków - moja 5-miesięczna córa prawie cały czas się u niej śmiała, mówi rzeczowo i zrozumiale, polecam!