Lekarze Internista Mińsk Mazowiecki

lekarz Bolesław Pasik

05-300 Mińsk Mazowiecki

Życzliwy dla pacjentów , umie słuchać , olbrzymie doświadczenie , doskonale tłumaczy chorobę i leczenie.Zawsze ma czas dla pacjentów.
Opinia dodana przez: HANNA

lekarz Lilianna Świderska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Bagnista 14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani dr Świderska jest dokładna, sumienna, dociekliwa, gotowa zrozumieć, zaradzić, wesprzeć, poradzić. Profesjonalista jako lekarz i dusza człowiek. Polecam. Grażyna.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Barbara Mechowska-Kleyff

Internista, Kardiolog

05-300 Mińsk Mazowiecki

wspaniała Pni doktor...leczy moje skołatane serduszko parę lat i jest dobrze ...żyję ...choć schorzenie jest poważne....ale wszystko pod kontrolą Pani doktor Barbary Mechowskiej Kleyf...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ferdynand Parcheta

Internista, Lekarz rodzinny

05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz ogromną wiedzą i pasją. Posiada ten unikalny 6 zmysł lekarski, nigdy nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Znakomity, życzliwy, przyjaźnie nastawiony do pacjenta profesjonalista. Prowadzi szczegółowy wywiad i dopiero na jego podstawie podejmuje decyzje o sposobie dalszego postępowania. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ewa Dłużniewska

05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz ten zawsze wysłucha pacjenta oraz przepisze niezbędne badania w celu postawienia diagnozy. Jest osobą miłą w obyciu. Z powodzeniem leczy m.in. nadciśnienie tętnicze przy wysokich wartościach początkowych (170/100) z wysokimi skokami (do 220/140 w moim przypadku). Po wykonaniu badań mających na celu wykrycie przyczyny i zażywaniu przepisanych leków wartości ciśnienia uległy całkowitemu unormowaniu w przeciągu kilku miesięcy. Lekarza tego polecam zarówno do leczenia chorób krótkich (grypa, zapalenie oskrzeli, krtani. ...
Opinia dodana przez: Xn

Mariola Siedlczyńska-Wiącek

Internista, Pulmonolog

Przychodnia Rodzinna MARIOLKA
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniały, kompetentny lekarz. Przemiły, życzliwy człowiek. Osłuchowo nie ma lepszego lekarza w Mińsku. Pani Doktor jest niezwykle dokładna, słucha pacjenta, zleca badania w celu potwierdzenia diagnozy. Wyjątkowo dobry Człowiek.
Opinia dodana przez: DanielK

lekarz Małgorzata Gawrysiak

Internista, USG

Warszawska 106a
05-300 Mińsk Mazowiecki

jest moim lek. rodzinnym,od wielu lat , dobrze diagnozuje naprawdę dobry lekarz, jedyny mankament w tym że niestety w przychodni się raczej do niej na wizytę nie można dostać , trzeba chodzić prywatnie...a prywatnie też mnóstwo pacjentów
Opinia dodana przez: ewka31

Wioletta Filip-Kleszcz

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniały kompetentny Lekarz, cudowny Człowiek - ciepły, czuły, taktowny, o wysokiej kulturze osobistej. Czuję się bezpiecznie, będąc pod opieką Pani Doktor.

Beata Ziółkowska

ul. Błonie 15/17
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Rzetelnie bada stan pacjenta, kieruje na potrzebne badania i do specjalistów, cierpliwie wyjaśnia, gdy pacjent ma pytania. Oby więcej takich lekarzy.

lekarz Marta Kwaczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim - Mińsk Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 42A
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani doktor była super uprzejma i miła. Dokładnie przeanalizowała moje badania. Wytłumaczyła to czego nie rozumiałem. Zleciła kolejne badania z racji mojego wieku emerytalnego. Przebadała mnie również, jak za dawnych czasów bywało. Słowem bardzo polecam wszystkim. Doskonały lekarz pierwszego kontaktu - w mojej opinii.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Elżbieta Raczko

Alergolog, Internista

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Coś okropnego. Bardzo niemiła osoba - żałuję, że nie wyszłam jak warknęła na mnie skąd wiem, że dziecko ma alergię? Potem dużo mówiła o polityce rządu i o tym, że tylko dzieci do 1 roku życia mają refundowane mleko a starszym trzeba kupować pełnopłatne i wypisała mi receptę na pełnopłatne mleko, które mogę kupić bez recepty. Dziecka nawet nie obejrzała tylko powiedziała, że dziecko wyrośnie z alergii, bo uszczelni mu ...
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Ewa Tomczak

Internista, USG

Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna BEST-DENT
Konstytucji 3 Maja 2/109 2/109
05-300 Mińsk Mazowiecki

Po przeczytaniu negatywnych opinii o lekarce chcialem zrezygnowac z wizyty. Wolalem jednak nie sugerowac sie, zbadac sie i sytuacje, bylem milo zaskoczony badaniem i podejsciem lekarki. Polecam.

lekarz Mirosława Azzam

05-300 Mińsk Mazowiecki

Wizyta w przychodni przyszpitalnej w dniu dzisiejszym zakończyła się płaczem pacjentki przez nieludzkie traktowanie Pani Azzam, pacjentka która zgłosiła się z bólem uniemożliwiajacym chodzenie przez rwe kulszowa i bólem brzucha, który trwa od tygodnia i nadaje się do dalszej diagnostyki po określeniu objawów usłyszała z nerwami, cytuje" ale czego Pani ode mnie oczekuje?!!!" Gdy pacjentka chciała pokazać jak wygląda nienaturalnie jej brzuch pani "Doktor" nie oderwała wzroku od monitora komputerowego ...
Opinia dodana przez: D.G.

lekarz Iwona Cabaj-Wiater

Internista, Diabetolog