Internista Mińsk Mazowiecki

lekarz Elżbieta Raczko

Alergolog, Internista

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Coś okropnego. Bardzo niemiła osoba - żałuję, że nie wyszłam jak warknęła na mnie skąd wiem, że dziecko ma alergię? Potem dużo mówiła o polityce rządu i o tym, że tylko dzieci do 1 roku życia mają refundowane mleko a starszym trzeba kupować pełnopłatne i wypisała mi receptę na pełnopłatne mleko, które mogę kupić bez recepty. Dziecka nawet nie obejrzała tylko powiedziała, że dziecko wyrośnie z alergii, bo uszczelni mu ...
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Ewa Tomczak

Internista, USG

Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna BEST-DENT
Konstytucji 3 Maja 2/109 2/109
05-300 Mińsk Mazowiecki

Podejście do pacjenta i jakość badania na poziomie zerowym. Byłam z 2,5 letnią córką która od kilku dni skarżyła się na bóle brzucha. Pomimo tego że była bardzo nie dokladna, badanie robio e w ekspresowym tempie Nie wykryła u dziecka poważnego schorzenia, zainkasowała 100 zł za 5 min niechlujnego badania na odwal się. Dziecko dzień po wylądowało na SORze w Warszawie. Tam badanie trwało ok 20 min. Można? Można... Ale ...
Opinia dodana przez: Justyna

Beata Ziółkowska

ul. Błonie 15/17
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Rzetelnie bada stan pacjenta, kieruje na potrzebne badania i do specjalistów, cierpliwie wyjaśnia, gdy pacjent ma pytania. Oby więcej takich lekarzy.

lekarz Marta Kwaczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim - Mińsk Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 42A
05-300 Mińsk Mazowiecki

leczę się u p.dr.od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolony z podejścia do pacjentka i kompetencji zaznaczam iż dojeżdżam do dr. z Warszawy gdzie jest dużo przychodni.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Małgorzata Gawrysiak

Internista, USG

Warszawska 106a
05-300 Mińsk Mazowiecki

jest moim lek. rodzinnym,od wielu lat , dobrze diagnozuje naprawdę dobry lekarz, jedyny mankament w tym że niestety w przychodni się raczej do niej na wizytę nie można dostać , trzeba chodzić prywatnie...a prywatnie też mnóstwo pacjentów
Opinia dodana przez: ewka31

Wioletta Filip-Kleszcz

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniały kompetentny Lekarz, cudowny Człowiek - ciepły, czuły, taktowny, o wysokiej kulturze osobistej. Czuję się bezpiecznie, będąc pod opieką Pani Doktor.

lekarz Ewa Dłużniewska

SPZOZ
ulica Szpitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz ten zawsze wysłucha pacjenta oraz przepisze niezbędne badania w celu postawienia diagnozy. Jest osobą miłą w obyciu.

Z powodzeniem leczy m.in. nadciśnienie tętnicze przy wysokich wartościach początkowych (170/100) z wysokimi skokami (do 220/140 w moim przypadku). Po wykonaniu badań mających na celu wykrycie przyczyny i zażywaniu przepisanych leków wartości ciśnienia uległy całkowitemu unormowaniu w przeciągu kilku miesięcy.

Lekarza tego polecam zarówno do leczenia chorób krótkich (grypa, ...
Opinia dodana przez: Xn

lekarz Ferdynand Parcheta

Internista, Lekarz rodzinny

SPZOZ
ulica Szpitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz ogromną wiedzą i pasją. Posiada ten unikalny 6 zmysł lekarski, nigdy nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Znakomity, życzliwy, przyjaźnie nastawiony do pacjenta profesjonalista. Prowadzi szczegółowy wywiad i dopiero na jego podstawie podejmuje decyzje o sposobie dalszego postępowania. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

Mariola Siedlczyńska-Wiącek

Internista, Pulmonolog

Przychodnia Rodzinna MARIOLKA

05-300 Mińsk Mazowiecki

Wspaniały, kompetentny lekarz. Przemiły, życzliwy człowiek. Osłuchowo nie ma lepszego lekarza w Mińsku. Pani Doktor jest niezwykle dokładna, słucha pacjenta, zleca badania w celu potwierdzenia diagnozy. Wyjątkowo dobry Człowiek.
Opinia dodana przez: DanielK

Interniści w mieście Mińsk Mazowiecki