Internista Myślenice

przychodnia
Ujejskiego 68
32-400 Myślenice

Lekarz z Powołania. Umie wysłuchać i pomóc. Podchodzi indywidualnie do pacjenta ;) Takich lekarzy powinno być więcej!

Opinia dodana przez: Joanna
Internista Myślenice dr n. med. Marcin Marcinkowski

KARDIO GRUPA
OS. TYSIĄCLECIA 1
32-400 Myślenice

No co można powiedziec? Wielki pozytyw dla doktora. Prawdziwy specjalista z bardzo dobrym podejściem do każdego pacjenta. Uprzejmy, kulturalny odpowiada nawet na głupawe pytania ;) POLECAM

Opinia dodana przez: Kelly

PEMED s.c. - Hospicjum domowe dla dzieci
ulica Rzemieślnicza 7
32-400 Myślenice

Solidny i sprawdzony lekarz, zawsze pomoże pacjentowi, nie traktuje pacjenta z góry, polecam jego usługi a nikt nie będzie zawiedziony.

Myślenice

lekarz z pełnym poświęceniem, dokładny, miły oraz bardzo kompetentny w leczeniu. Dla mnie jest wzorem lekarza.

ul. Jana Sobieskiego 12a
32-400 Myślenice

Wspaniale podejscie do pacjenta.Fachowosc.Godny polecenia . Dlatego polecam wszystkim .Wiecej takich lekarzy :)

Opinia dodana przez: Anna

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
ulica Szpitalna 2
32-400 Myślenice

Pochodzę ze wsi k/Myślenic. Miałam kłopoty z ciśnieniem. Zaufałam reklamie jego "poradni". I co? Nic nie zrobił. Poszłam do innego tj IK, nie mam już problemow...

Opinia dodana przez: Ryszard

Os. 1000-lecia 17/19

lekarz Monika Strug

Internista, Lekarz rodzinny

Przemysłowa 2

ulica Matejki 5
32-400 Myślenice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS"
ulica Drogowców 5