Internista Myślenice

lekarz Mariusz Przała

przychodnia
Ujejskiego 68
32-400 Myślenice

Jestem po 30 nigdy w życiu nie spotkałem się z takim profesjonalizmem wśród leczących mnie lekarzy jak u Pana Mariusza Pszały. Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami, iż jest to lekarz z powołania z pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem pacjenta i jego dolegliwości dzięki jego dociekliwości jestem pewien że zrobił co mógł w kwestii moich problemów.
Opinia dodana przez: Wojciech Gaweł

dr Beata Ślęczka

Myślenice

lekarz z pełnym poświęceniem, dokładny, miły oraz bardzo kompetentny w leczeniu. Dla mnie jest wzorem lekarza.
Myślenice Internista dr n. med. Marcin Marcinkowski

dr n. med. Marcin Marcinkowski

Internista, Kardiolog

KARDIO GRUPA
OS. TYSIĄCLECIA 1
32-400 Myślenice

No co można powiedziec? Wielki pozytyw dla doktora. Prawdziwy specjalista z bardzo dobrym podejściem do każdego pacjenta. Uprzejmy, kulturalny odpowiada nawet na głupawe pytania ;) POLECAM
Opinia dodana przez: Kelly

lekarz Andrzej Cyganek

ulica Juliusza Słowackiego 21/28
32-400 Myślenice

najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam , kompetentny , uprzejmy , świetne podejście do pacjentów : )

lekarz Jacek Matoga

ul. Jana Sobieskiego 12a
32-400 Myślenice

Cudowny Lekarz, który pracuje w Szpitalu w Myślenicach na Oddziale Wewnętrznym. Lekarz kompetentny z otwartą dłonią, sercem i chęcią do pomocy osobie, którą leczy ale i względem rodziny pacjenta. Uprzejmy, kulturalny, empatyczny, cierpliwy poświęcający czas na rozmowę nawet długą rodzinie pacjenta bez irytacji i złości. Nie mam i nie mogę mieć innej opinii i zdania na temat ww Lekarza jak Cudowny Lekarz z POWOŁANIA, Z POWOŁANIA do ZAWODU - MISJI, ...
Opinia dodana przez: Teresa P.

lekarz Katarzyna Wojtyczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej STOMATOLOGIA II
ADAMA MICKIEWICZA 5.
32-400 Myślenice

Jeszcze nie spotkałam tak sympatycznego lekarza. Pani dr pomimo młodego wieku pełna profesjonalizmu doświadczenia i podejścia do pacjenta. Jest zaangażowanym i oddanym lekarzem. Jako lekarz i jako człowiek wykazuje duże zainteresowanie stanem przebiegu choroby u pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam.
Opinia dodana przez: Agata W

lekarz Jan Domagała

PEMED s.c. - Hospicjum domowe dla dzieci
ulica Rzemieślnicza 7
32-400 Myślenice

Solidny i sprawdzony lekarz, zawsze pomoże pacjentowi, nie traktuje pacjenta z góry, polecam jego usługi a nikt nie będzie zawiedziony.

lekarz Adam Wojton

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS"
ulica Drogowców 5
32-400 Myślenice

Bardzo skrupulatny, doświadczony lekarz. Charakteryzuje go kompleksowe podejście i dokładność. Uważnie słucha pacjenta.

lekarz Urszula Chęcińska-Chłuda

Internista, Endokrynolog

"OKULISTYKA" SPÓŁKA CYWILNA D.STEPCZENKO-JACH, M.KOCOWSKA JAMROŻY, R.WÓJCIK
ŻWIRKI I WIGURY 17
32-400 Myślenice

Okropna lekarka. Nie przekazuje zadnych informacji pacjentowi. Wypisuje tylko receptę i dowidzenia. Mnie tak pięknie wyprowadziła z niedoczynnosci tarczycy że w chwili obecnej mam nadczynnosc. Ma gdzieś co się do niej mówi.

lekarz Piotr Ceranowicz

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
ulica Szpitalna 2
32-400 Myślenice

Pochodzę ze wsi k/Myślenic. Miałam kłopoty z ciśnieniem. Zaufałam reklamie jego "poradni". I co? Nic nie zrobił. Poszłam do innego tj IK, nie mam już problemow...
Opinia dodana przez: Ryszard

Interniści w mieście Myślenice