Internista Myszków

ul. Majora Sucharskiego 54/19
42-300 Myszków

Tego lekarza mogę polecić na 100%. Fachowiec w swej dziedzinie. (hematolog). Podejście do pacjenta na wysokim poziomie. Z takim lekarzem mam styczność pierwszy raz. Kolejne wizyty są przyjemnością a nie męczarnią. Polecam z czystym sumieniem.

Poradnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
Żarki, Kroczyce, Pradłą
Myszków

jest dobrym lekarzem wyrozumialy bardzo pomógl mojemu mezowi warto naprawde isc do niego bardzo go polecam.

42-300 Myszków

Pani Doktor leczy mojego brata .Jest naprawdę bardzo dobra.Trudno się do Niej dostać,jest po prostu oblegana

Opinia dodana przez: Maria

3 Maja 11
42-300 Myszków

wspanialy lekarz! bardzo rzetelny, o ogromnej wiedzy, ze wspanialym podejsciem do pacjenta. polecam!

dr n. med. Michał Kukla

Internista, Gastroenterolog

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
ulica Wolności 29
42-300 Myszków

Trafiłem do Dr Michała Kukli na wizytę z polecenia mojej znajomej, która twierdziła, że to bardzo dobry fachowiec i specjalista. Po kilku wizytach stwierdziłem, iż leczenie się u niego jest bezcelowe (kilka wizyt na NFZ następnie prywatnie) jedynym zaleceniem było branie tabletek, które przepisywane na zapalenie żołądka na dłuższą metę nic nie wnosiły (po odstawieniu 2 dni i nawrót zgagi itp.). Badania krwi (ogromna ilość wykonanych badań nic nie wnosiły) w tym próby wątrobowe ciągle powtarzane w kółko mimo złych wyników zero jakichkolwiek dodatkowych zaleceń dotyczących wątroby, czułem się naciągany na kolejne wizyty trwające kilka minut, informacje medyczne trzeba było wyciągać od niego samemu. Teraz wiem, że przy zapaleniu żołądka niekonieczne jest branie leków lecz restrykcyjna dieta przez około 3 miesiące, to samo mogę powiedzieć o wątrobie. Moja opinia jest negatywna, może kiedyś był specjalistą dobrze podchodzącym do tematu lecz jego olewcze zachowanie mnie zniechęciło i zapewne wielu innych, idąc i płacąc 150 zł za wizytę oczekuję profesjonalnego podejścia do choroby i pomocy a nie kilkuminutowej wizyty, z której nic nie wynika i robienie badań w kółko (oczywiście prywatnie płacąc krocie).

42-300 Myszków

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie.
dziękuję za przyjęcie w miedzy czasie kilku osób co były umówione na godziny znacznie późniejsze niż ja.

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie.
dziękuję za to ze wykonała pani kilka rozmów koleżankami w tym najdłuższa trwająca 20 minut o pierdolach podczas a właściwie przerywając badania pacjentów. Jest godzina 21:05 przyjęła Pani właśnie osobę umowiona na godzinę 18:00. Ja jestem umówiony na 19:00 wiec pewnie poczekam. Mam nadzieje ze po mnie w kolejce nie ma więcej osób wprowadzanych poza kolejnością po znajomości. .. będę u Pani po raz 3 i ostatni...

Opinia dodana przez: roman

lekarz Arkadiusz Kocot

Internista, Chirurg ogólny

ulica Kościuszki 127a
42-300 Myszków

Po ostatniej wizycie mojego brata w Częstochowie jego opinia na temat tego lekarza.Chamski i arogancki !!!

Opinia dodana przez: Janusz

42-300 Myszków

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Światowit"
ulica 1-go Maja 130

Stawowa 2/13
42-300 Myszków

Interniści w mieście Myszków