Internista Myszków

ul. Majora Sucharskiego 54/19
42-300 Myszków

Tego lekarza mogę polecić na 100%. Fachowiec w swej dziedzinie. (hematolog). Podejście do pacjenta na wysokim poziomie. Z takim lekarzem mam styczność pierwszy raz. Kolejne wizyty są przyjemnością a nie męczarnią. Polecam z czystym sumieniem.

Poradnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
Żarki, Kroczyce, Pradłą
Myszków

jest dobrym lekarzem wyrozumialy bardzo pomógl mojemu mezowi warto naprawde isc do niego bardzo go polecam.

42-300 Myszków

Pani Doktor leczy mojego brata .Jest naprawdę bardzo dobra.Trudno się do Niej dostać,jest po prostu oblegana
Opinia dodana przez: Maria

3 Maja 11
42-300 Myszków

wspanialy lekarz! bardzo rzetelny, o ogromnej wiedzy, ze wspanialym podejsciem do pacjenta. polecam!

dr n. med. Michał Kukla

Internista, Gastroenterolog

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
ulica Wolności 29
42-300 Myszków

Trafiłem do Dr Michała Kukli na wizytę z polecenia mojej znajomej, która twierdziła, że to bardzo dobry fachowiec i specjalista. Po kilku wizytach stwierdziłem, iż leczenie się u niego jest bezcelowe (kilka wizyt na NFZ następnie prywatnie) jedynym zaleceniem było branie tabletek, które przepisywane na zapalenie żołądka na dłuższą metę nic nie wnosiły (po odstawieniu 2 dni i nawrót zgagi itp.). Badania krwi (ogromna ilość wykonanych badań nic nie wnosiły) ...

42-300 Myszków

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie.
dziękuję za przyjęcie w miedzy czasie kilku osób co były umówione na godziny znacznie późniejsze niż ja.
dziękuję za to ze wykonała pani kilka rozmów koleżankami w tym najdłuższa trwająca 20 minut o pierdolach podczas a właściwie przerywając badania pacjentów. Jest godzina 21:05 przyjęła Pani właśnie osobę umowiona na godzinę 18:00. Ja jestem umówiony na 19:00 wiec pewnie poczekam. Mam nadzieje ...
Opinia dodana przez: roman

lekarz Arkadiusz Kocot

Internista, Chirurg ogólny

ulica Kościuszki 127a
42-300 Myszków

Po ostatniej wizycie mojego brata w Częstochowie jego opinia na temat tego lekarza.Chamski i arogancki !!!
Opinia dodana przez: Janusz

42-300 Myszków

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Światowit"
ulica 1-go Maja 130

Stawowa 2/13
42-300 Myszków

Interniści w mieście Myszków