Internista Nakło Nad Notecią

Powstańców Wielkopolskich 8
89-100 Nakło nad Notecią

jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. specjalista w pełnym słowa tego znaczeniu.

Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Adama Mickiewicza 7
89-100 Nakło nad Notecią

Wspaniały lekarz, człowiek ,niesamowita intuicja zawodowa i trafne diagnozy.Godny zaufania i powierzenia w jego ręce tego co najcenniejsze, naszego zdrowia.

Opinia dodana przez: Barbara

Piaskowa
Nakło nad Notecią

Dobry, skuteczny lekarz z poczuciem humoru choć czasem traktuje pacjenta sarkastycznie, co potrafi być niemiłe. Nie roztkliwia się nad pacjentem przewrażliwionym-hipochondrykiem, wprowadza dystans do stanu chorobowego choroba to stan, którym nie warto się zamartwiać i wzdychać nad nim, a raczej zwalczyć go jak najszybciej!)
Polecam!

Polecam!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
ulica Osiedle Chrobrego 15
89-100 Nakło nad Notecią

Bardzo miły i dobry lekarz.Kompetentny.Naprawde zna się na tym co robi.Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia Pana dr.Nigdy nie odmawia pomocy i zawsze ma czas dla pacjenta.

Opinia dodana przez: Grazyna Łukowska

Karnowska 2
89-100 Nakło nad Notecią

Polecam pokutnikom i samobójcom.
Ludziom normalnym, chcącym zadbać o siebie, bliskich i tym, którym zależy na życiu odradzam.

Polecam pokutnikom i samobójcom.

Opinia dodana przez: Jolanta

Piaskowa
Nakło nad Notecią

Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza,zwłaszcza osobom starszym,gdyż lekarz ten uważa,że leczenie ludzi starszych to strata czasu bo i tak niewiele życia im zostało.

ulica Osiedle Chrobrego 15

Stacja Dializ