Internista Nasielsk

SPZOZ Nasielsk
ulica Sportowa 2
05-190 Nasielsk

Lekarz który wczuwa się problemy zdrowotne pacjenta,po lekach które mi zalecił czuje poprawe zdrowotną .

lekarz Anna Łapińska

Internista, Lekarz rodzinny

"CENTRUM MEDYCZNE" G. Czerwonko i A. Łapińska spółka jawna
Wiśniowa 11
05-190 Nasielsk

Pani lekarz nie rozpoznała u mnie ospy, a byłam 2 tygodnie przed terminem porodu. Zaleciła zaledwie maść, na sama wizytę doczłapałam się ledwo żywa. Postanowiłam jednak wieczorem udać sie na pomoc doraźna gdzie Pan lekarz bezpośrednio po objawach (nie tylko wysypce która Dr. Łapińska brała pod uwagę) stwierdził jasno ze to ospa. Odesłał mnie do szpitala zakaźnego. Niestety niedawno znow miałam nieprzyjemność obcowania z tą lekarką. Mimo wcześniejszych ustalonych zaleceń innego lekarza nie podjęła sie określonego toku leczenia, zaleciła co innego. Nie wiem czy to kwestia umów z firmami farmaceutycznymi, ale wydaje mi sie ze Pani doktor żyje z wypisywania recept, a nie z chęci leczenia- i przede wszystkim- wyleczenia pacjenta. To z reszta tłumaczy natłok geriatrii o każdej porze dnia w przychodni której jest włascicielką.

Opinia dodana przez: Janka

lekarz Cezary Rusek