Internista W Okolicach Nowe Miasteczko

Wrzosowa 6 g
Lubin

Popieram Przedmówcę, aż nie chce się wierzyć, że są tacy lekarze. Miły, cierpliwy, potrafi słuchać, traktuje pacjenta jak członka rodziny. Polecam, a p. doktora serdecznie pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Iwona

"PRIMUS" s.c.
ulica Wieniawskiego 3 B
68-200 Żary

wspaniały lekarz ,kompetentny ,uczciwy , nastawiony na pomoc dla pacjenta ,bardzo znany i lubiany wśród kolegów z Nowej Soli oraz Żar polecam dr.Zbigniewa Borowca wszystkim chorym na serce docenicie jego wiedzę i życzliwość

Opinia dodana przez: Mirosław Borysiak

Przychodnie i Zakłady "Miedziowego Centrum Zdrowia" S.A. w Lubinie
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 66
59-300 Lubin

Pani dr Elżbieta Szafran-Wieśniak to lekarka z powołania. Jest kompetentna,skuteczna a przy tym miła, spokojna, uprzejma. Jej stosunek do wszystkich pacjentów jest serdeczny. Polecam do korzystania z usług.

Opinia dodana przez: Waldemar

Zgorzelec

Jest jednym z niewielu najlepszych internistów, jest lekarzem z powołania. Bardzo sobie cenie tego lekarza

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalny w swoim zawodzie! Pacjeenta słucha, stawia trafne diagnozy. Polecam z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: Magdalena

Morcinka 65
67-200 Głogów

Bardzo fajny. Rzetelny, sumienny, odpowiada na pytania. Miły i z poczuciem humoru :) Z pewnością jeszcze tam zawitam w razie problemów zdrowotnych .

Opinia dodana przez: Anna

Baligrodzka 4 / 15
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Gabinet Internistyczny Wojciech Faron
Piłsudskiego 73
67-100 Nowa Sól

Super lekarz, bardzo mily, profesjonalne podejscie do pacjenta moj tata nie moze przezyc jaki super lekarza mial.

Opinia dodana przez: Iwona zieba

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.
ulica Traugutta 7
62-400 Słupca

Bardzo miły, sympatyczny człowiek. Zna się na swojej pracy:) poświęca każdemu czas, trafnie stawia diagnozy! Lekarz godny polecenia! Swoją osobą przetasowal mi swoją opinię na temat lekarzy! :)

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

Miły, Uprzejmy, kompetentny,cierpliwy, ma zawsze czas dla pacjenta. Prawdziwy fachowiec, robił ablację mojej mamie, jestem mu bardzo wdzięczna.

Opinia dodana przez: EWA